ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Чарівний край - Португалія і Іспанія

1й день

Приліт в Лісабон. Зустріч в а/п, трансфер і розміщення в готелі в Лісабоні.

 

О 16:00 оглядова екскурсія по Лісабону: історичний центр з круїзом по річці Тежу (екскурсія пішохідна - круїз по річці Тежу включений у вартість). Закінчення екскурсії в історичній частині Лісабона. Для бажаючих і за додаткову плату після екскурсії вечерю в ресторані з Фаду - вартість 70 EUR за особу.

Після закінчення трансфер в ваш готель проживання в Лісабоні.

Ніч в готелі.

 

2й день

Сніданок у готелі. Виїзд з готелю.

Переїзд в Порту. Оглядова екскурсія по Порту включаючи обід.

Ви побачите: «залізничний палац» - вокзал Сао Бенту, прикрашений панно з кахлів, найвищу вежу міста - дзвіницю церкви Клерігуш епохи бароко, кафедральний собор, середньовічні вулички з гранітними будинками XII в.

 

Відвідування винних погребів - дегустація портвейну (10 EUR).

 

Круїз по річці Дору (15 EUR), Ви прокотитеся на кораблику під видатними мостами Ейфеля і Кардозу.

Розміщення в готелі. Відпочинок. Ніч в готелі.

 

3й день

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день «Сантьяго-де-Компостела - Брага - Бом Жезуш». Виїзд в Сантьяго-де-Компостела (Іспанія) - третя за значимістю святиня католицького світу після Риму і Єрусалиму. Головна визначна пам'ятка - собор Святого Якова, побудований у формі хреста. Він включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. В наші дні Сантьяго-де-Компостела - не тільки стародавня релігійна святиня, а й сучасне місто.

 

У Бразі багато архітектурних пам'яток, включаючи Кафедральний собор, старовинні церкви, фонтан Пелікана на Муніципальної площі, Аркаду. Учасники екскурсії отримують можливість погуляти по унікальному комплексу Бон Жезуш. Аж до 1917 року це місце було найбільшим центром католицького паломництва. По вражаючих сходах (254 ступені!) паломники піднімалися до церкви на вершині гори. Багато з них долали шлях на колінах.

Повернення в готель в Порту. Вільний час. Ніч в готелі.

 

4й день

Сніданок у готелі. Виїзд в Фатіму.

Відвідування Коїмбри - Печери (7 EUR) з обідом. Коїмбра - старовинне університетське містечко, наскрізь просочений своєрідною атмосферою студентства. Університет, побудований в 1290 році, розташовується на горі, тому добре видно з набережної. Історичний центр міста являє собою хитросплетіння вузьких старовинних вуличок, в яких легко заблукати. Університет Коїмбри є найстарішим в Європі і діє до цього дня.

 

Ви побачите чудовий Кафедральний собор Се-Веля в романському стилі і монастир августинців Санта-Круш, який зберігся з XII століття. Там спочиває король Альфонс Енрікеша I і його син Саншу I. Якщо Ви потрапите в Коїмбру під час свята, то обов'язково зустрінете безліч людей в оригінальних плащах з відмінними стрічками факультетів.

 

Серед численних визначних пам'яток Португалії є рідкісні об'єкти, до яких відноситься печера Grutas da Moeda. Назва перекладається як «скарбничка з монетами». Печеру виявили в 1971 році. Археологи відкрили печеру для відвідування туристів, вживши заходів по збереженню незайманої природної краси навколишніх скель і самої печери. Багато залів були названі відвідувачами: дитяче ліжко, Червоний купол, Пастор, Богоматір, Водоспад, Недосконала каплиця, Фонтан сліз і навіть Весільний торт. Протяжність туристичної траси становить 350 метрів. Максимальна глибина спуску - 50 метрів. Температура повітря в печері - в середньому 18 градусів протягом всього року, оскільки її зігріває і охолоджує вода зі скель. Подекуди можна добре розглянути сліди давно минулих епох, наприклад, скам'янілий ланцюжок слідів динозаврів, які прогулювалися в тих місцях за часів юрського періоду 175 млн. років тому. Вхід і вихід в печеру знаходиться в різних місцях, тому слід перебувати поруч з гідом.

 

Прибуття в Фатіму. Розміщення в готелі. Фатіма вже майже сторіччя є відомим релігійним центром. Події, які відбулися в цих місцях в період з 1915 по 1917 роки, названі католицькою церквою справжнім дивом. Ви почуєте історію про те, як діти-пастушки зустрічали Діву Марію, яка представилася їм Ангелом Миру і повідала про майбутні події.

Ніч в готелі.

 

5й день

Сніданок у готелі. Виїзд в Лісабон.

По дорозі відвідання Монсанто - одного з самих незвичайних міст в світі.

Відомий далеко за межами Португалії по картинках з незвичайними будівлями, фортецею, побудованої тамплієрами і величезними гранітними валунами. Побачене в Монсанто, вражає уяву: величезні гранітні валуни і приліплені до них вдома, а на кам'яних будинках яскраві плями квітів, незвичайні пейзажі, що відкриваються погляду з висоти пагорба, та й самі жителі цього селища привертають увагу своїм спокійним і розміреним життям.

 

Прибуття в Лісабон, розміщення в готелі. Ніч в готелі.

 

6й день

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день в Вілла Висоза (відвідування грандіозного палацу Пасу-Дука - резиденція португальських королів!) - Евора - міст 25 Квітня - Статуя Христа - міст Васко да Гама.

 

Переїзд по мосту 25 квітня. Знаменитий міст з'явився в 1966 році над місцем, де річка Тежу впадає в Атлантичний океан. Міст входить в двадцятку найдовших висячих мостів світу. Він нагадує міст в Сан-Франциско. Потім Ви побачите Статую Христа, яка є копією знаменитого монумента в Ріо-Де-Жанейро.

 

Історія Евори почалася в 80-72 роки до н.е. Місто активно забудовували і розвивали римляни, маври, португальські королі Середньовіччя. Евора славиться своїми архітектурно-історичними пам'ятками, включаючи, центральну площу Дона Жеральд з аркадами, де частина колон має античне походження. Тут за часів Середньовіччя проводили страти єретиків і відьом. Учасники екскурсії побачать церкву Санту Антоніу XVI століття, храм Діани II століття, єдиний збережений римський храм на всю Португалію.

 

На особливу увагу заслуговує небувалий за красою собор Евори в романо-готичному стилі, зведений між тисяча сто вісімдесят шість і 1204 роками. Трепетне захоплення викликає церква Святого Франсишку з неймовірною каплицею зі справжніх людських кісток.

 

Евора широко прославилася своїми ресторанами з величезним вибором вишуканих страв національної португальської кухні, а також найбагатшим асортиментом вин.

 

Екскурсія закінчиться проїздом по вантовому мосту Васко де Гама. Це найдовший у всій Європі міст. Його довжина разом з віадуком, в який він переходить, становить 17,2 км.

Ніч в готелі.

 

7й день

Сніданок у готелі.

Екскурсія на цілий день Обідуш - Баталья - Алкобаса - Томар включаючи обід.

Оглядова екскурсія по Обідуш. Білі будинки увінчані червоними черепичними дахами. Все містечко буквально потопає в розкішних, яскравих кольорах. Обідуш оточений високими мурами, зведеними в середні століття.

 

Знайомство з середньовічним абатством в Алкобаса, зведеному в стилі ранньої готики. У монастирі поховані представники Бургунської династії. «Монастир Мовчання» відрізняється вишуканістю, тому його так любив король-поет Диниш.

 

Екскурсія триває в баталіях, де знаходиться Монастир Санта Марія да Вікторія. Цей монастир - істинний шедевр португальської готичної архітектури. Його побудував король Жоан I в честь перемоги над іспанцями в 1385 році. Огляд усипальниці представників Ависского королівської династії, що відрізняється змішанням стилів мануеліно і англійської готики.

 

Останній пункт поїздки - місто Томар на берегах річки Наба. Він знаходиться в 140 км, від Лісабона. Поселення виникло за часів реконкісти і довгий час ним керував орден тамплієрів. Огляд величного монастиря Ордену Христа 1160 року.

Ніч в готелі.

 

8й день

Сніданок у готелі.

 

Екскурсії: Синтра - садиба Регалейра - Мис Рока, курорти Кашкайш і Ешторіл. У другій половині дня оглядова екскурсія по Лісабону - історичний центр з круїзом по річці Тежу уздовж узбережжя Лісабона (екскурсія пішохідна - круїз по річці Тежу - 20 EUR).

 

Оглядова екскурсія по Сінтрі. Казковий середньовічне містечко до наших днів зберіг свій чарівність і заслужив назви «Перлини Португалії». Синтра - це романтичні ландшафти, екзотичні парки, красиві палаци і загадкові замки. Огляд центру міста, екскурсія в садибу Кінта да Регалейра.

 

Далі поїздка по серпантину гірської дороги до найзахіднішої точки Європейського континенту на Мис Рока. Там можна придбати Свідоцтво про відвідування Краї Землі.

 

Маршрут екскурсії проходить через знамениті курорти Кашкайш і Ешторіл. На курортах розташовані розкішні вілли в оточенні евкаліптових гаїв, кращі пляжі центральній частині Португалії, шикарні готелі, вишукані ресторани, гольф-поля світового класу, одне з найвідоміших казино Європи і, звичайно, знаменита траса Формули-1.

 

Пішохідна екскурсія по історичній частині Лісабона допоможе Вам скласти власне уявлення про дивовижну столицю самої західного європейської держави з багатою історією.

 

Ви побачите кафедральний собор Се з двома високими вежами, увінчаними зубцями. Побудований він був в 1150 році, але потім неодноразово зазнавав руйнувань. В результаті численних переробок були додані архітектурні елементи різних стилів, в тому числі бароко, рококо, неокласицизму, а також чудовою готики.

 

Прогулянка по площі Комерції, де височіє величезна арка з колонами і встановлена ??кінна статуя короля Жозе I.

 

Огляньте залізничний вокзал Росиу з елегантним фасадом в стилі нео-мануеліно. Його прикрашають підковоподібні мавританські арки і численні скульптури. Вінчає будівлю башточка з годинником. До вокзалу веде тунель понад 2600 метрів завдовжки.

 

Пройдіть по проспекту Незалежності. Він дуже схожий на французькі бульвари. Отримайте можливість зробити цікаві фото на площі реставраторів і площі Россіу, де височіє грандіозна статуя короля Педро IV і знаходиться красивий національний театр Дона Марія II.

 

Круїз по річці Тежу. Щоб познайомитися з Лісабоном, мало по ньому проїхати на автобусі і погуляти пішки - треба ще подивитися на нього з боку річки Тежу. Перед очима пасажирів кораблика пропливає низка дивовижних пам'яток різних століть: замок Святого Жоржа, собор Се, Меркадо та Рібейра, національний музей Арте Антіга, міст 25 квітня, велична статуя Христа, палац Ажуда, площа Імперії, монастир Жеронімуш, культурний центр Белема, пам'ятник першовідкривачам , казкова Белемская вежа.

 

Після закінчення екскурсії приблизно о 17:30 трансфер в аеропорт.

 

Повернення в Україну.

 

Вартість від 670 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

 

У вартість включено:

 • проживання в готелях вибраної категорії 4*/3*
 • харчування
 • переїзди та екскурсії за програмою
 • трансфери з/в аеропорт

У вартість не включено:

 • страхування
 • міжнародний авіапереліт
 • квитки в деякі музеї, палаци, замки
 • відвідування знаменитих винних льохів в Порту
 • чайові гідам/водіям
 • консульський збір + послуги візового центру (якщо паспорт не біометричний) - 60 EUR

 


Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури в Іспанію
 5. >
 6. Чарівний край - Португалія і Іспанія