ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Зустрічай мене, Італія!

1й день

Зустріч на залізничному вокзалі Львова. Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал - Термінал-А».

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Переїзд по території Польщі. При наявності часу, пропонуємо заїзд до Кракова і екскурсію:

 

«Магічний Краків» (18 EUR). Місто стародавніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів.

Переїзд до Чехії. Ночівля.

 

2й день

Сніданок. Переїзд в Австрію.

Екскурсія «Зальцбург з насолодою». Сьогодні нас зустрічає музична Австрія, краса, чарівність, велич якої разом з гостинним народом створює прекрасну атмосферу для душі. Гармонія між чарівним ландшафтом і вишуканою архітектурою робить Зальцбург одним з найпрекрасніших міст світу. Родина Моцарта, фестивалів і бароко зі своїми вузькими кривими вуличками, середньовічними внутрішніми двориками і чудовими фонтанами, безсумнівно, залишить яскраве і незабутнє враження.

 

У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

Екскурсія «Хоензальцбург» (16 EUR). Пропонуємо піднятися на найдавнішу пам'ятку Зальцбурга і яскравий приклад середньовічної архітектури - фортеця Хоензальцбург. Це один з найкрасивіших і добре збережених замків, розташованих в центрі Європи, який був зведений ще в 1077 році.

 

Екскурсія «Гарно і весело» (26 EUR + вх. квиток). Сезонна екскурсія. Відвідування заміського палацу Хельбрунн із всесвітньовідомим каскадом потішних фонтанів. Тут в практично первозданному вигляді постає все те, що колись тут тішило серця архиєпископів Зальцбурга: сповнені загадок таємничі гроти, фігури, які рухаються за допомогою води, велика кількість фонтанів на кожному кроці, у всіх, найнесподіваніших куточках парку. Красиво і весело!

 

Екскурсія «Сіль - біле золото Зальцбурга» (16 EUR + вх. квиток). Ми відвідаємо соляну печеру Бад Дюррнберг, де видобуток солі вівся ще 2500 років тому племенами кельтів. На паромі під чарівну музику ми перетнемо підземне озеро, скотимся на швидкості зі спеціальних гірок до самого дна печер, побачимо кумедні і одночасно пізнавальні фільми про архиєпископів, які зробили видобуток солі в горі Бад Дюррнберг джерелом основного доходу.

 

Екскурсія «Августинська пивоварня» (30 EUR). Рекомендуємо відвідати найбільшу пивну Австрії! Окрім турботи про спасіння душ віруючих, монахи займались продукти харчування.

Переїзд в Італію. Поселення в транзитному готелі. Ночівля.

 

3й день

Сніданок. Ласкаво просимо до Італії. Тут кожен куточок - це вже пам'ятка: будь то спадщина древніх римлян, величне спадщину епохи Ренесансу або мальовничі місця, даровані самою природою.

 

Екскурсія «Місто моди і мистецтва - Мілан». Найдавніше місто, яке вважається одним з найдинамічніших в Європі. Мілан - столиця моди і дизайну, але також і місто, багатий пам'ятниками архітектури і творами мистецтва. Нашій увазі символ Мілана - Домський Собор. Вітражі Дуомо вражають своєю красою і незвичністю. Ми побачимо всесвітньо відомий оперний театр «Ла Скала». Театр, який відомий далеко за межами міста своєї незрівнянної акустикою і знаменитими композиторами, твори яких були тут поставлені ...

 

У вільний час рекомендуємо екскурсії на вибір:

«Екскурсія по місту Бергамо» (38 EUR). Вдало розташувавшись біля мальовничого підніжжя Альп, Бергамо складається з двох частин. Його стара частина, яка називається «Верхнє місто», знаходиться на горі, біля підніжжя якої розтягнулася нова частина міста з довгими і широкими вулицями. Кожна вуличка і кожен куточок цього містечка здаються ожилим минулим, тут без всяких декорацій можна спокійно знімати історичні фільми.

 

«Озеро Комо - джерело натхнення» (38 EUR). Протягом століть озеро Комо заворожувало своєю чарівною красою. Мальовнича природа, селища в середньовічному стилі, розкішні вілли і сади, а в центрі - блакитна дзеркальна гладь озера, немов перекинуте на землю небо, завершує картину пишноти природи.

 

Екскурсія «Оперний театр Ла Скала» (18 EUR + вх. квиток)

Говорячи про те, що собою являє опера в Італії з точки зору виконавської, композиторської та диригентської майстерності, які її традиції і тенденції розвитку, ми завжди маємо на увазі: йдеться найвідомішому оперному театрі в Мілані - про Ла Скала. Пропонуємо Вам відвідати цей шедевр!

 

«Пінакотеки Брера» (18 EUR + вх. квиток). Відвідування Пінакотеки Брера - найбільша і найвідоміша картинна галерея в Мілані. Відкрита в 1809 році, вона до цих пір ніби магнітом притягує всіх любителів мистецтва. У збори картин включені полотна європейських художників XV-XVII століть і шедеври майстрів італійського живопису XIV-XIX століть: Рафаеля, Караваджо, Модільяні, Браманте, Тінторетто і інших.

Переїзд в район Флоренції. Поселення в готелі. Ночівля.

 

4й день

Сніданок. Пересування по Флоренції - на громадському транспорті.

 

Екскурсія «Місто італійського шарму - Флоренція». Флоренція - символ епохи Відродження. Її вулиці, площі, палаци та храми прикрашені творіннями великих італійських майстрів. Тут бере свій початок епоха Ренесансу, це місто Мікеланджело і Макіавеллі, місто-скарбниця, повний пам'ятників мистецтва, культури та історії. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площа Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою «Брамою раю», старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. Ось воно - нескромно чарівність Флоренції.

 

У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

«Поїздка в Пізу» (38 EUR). Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати забавною вежі вся увага. Адже є ще Площа Чудес, причали Лунгарно і будинок Галілео Галілея.

 

«Флоренція - квітка Ренесансу» (23 EUR). Флоренція - це не тільки музей під відкритим небом, це ще і вузькі вулички, середньовічні церковки і ремісничі майстерні. Сходи через сади троянд приведе нас на Оглядовий майданчик Мікеланджело, звідки відкривається дивовижний вид на Флоренцію.

 

«Відвідування Галереї Уффіці» (23 EUR + вх. квиток). Наш екскурсовод допоможе розібратися в найбільшій колекції живопису епохи Відродження.

 

«Хмарочоси середньовіччя» (38 EUR). В самому серці італійського регіону Тоскана перебувати чарівне містечко Сан-Джіміньяно. Місто чудово зберіг свій середньовічний вигляд, включаючи міські стіни і тринадцять кам'яних веж - «хмарочосів середньовіччя». Всіма своїми вежами Сан-Джиминьяно несамовито тягнеться в небо. Крім того, місто відоме білим вином Верначча, яке проводиться з старого тосканського сорти винограду, що вирощується в околицях міста.

Переїзд в Рим. Поселення в готель. Ночівля.

 

5й день

Сніданок. Пересування по Риму - на громадському транспорті.

Екскурсія Оглядова екскурсія «Рим пам'ятає багато». Важко знайти на землі людини, у якого при звучанні цього слова не виникли перед очима барвисті образи мощених вулиць, просочених древньою історією, величного Колізею, безліч зачаровують дух старовинних храмів, прикрашених руками великих Мікеланджело і Рафаеля.

 

У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

«Держава Ватикан. Дотик до вічності »(36 EUR + вх. квиток). Священний світ мистецтва та релігії. Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сікстинську капелу.

 

«Стародавній Рим - Колізей» (23 EUR + вх. квиток). Символ величі і могутності Риму впродовж багатьох століть, Колізей був місцем, рівним якому за напруженням кипіли там пристрастей просто не було: що проходили на його арені гладіаторські бої не на життя, а на смерть тримали в напрузі десятки тисяч глядачів. Сьогодні Колізей вважається архітектурною і технічною досконалістю, і є доказом пишноти римського світу.

 

«Богемний Трастевере» (21 EUR). Старовинний квартал Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Тут час тече повільніше, а фарби розлиті зовсім в інших пропорціях. Вузькі вулички, безліч ресторанів, маленькі площі, на яких розташувалися художники з мольбертами, неквапливий ритм життя створюють романтичний настрій.

 

«Пробуємо Італію на смак» (38 EUR). Італійська кухня визнана не тільки однією з кращих в світі, але і одній з наймодніших в даний час. І це не дивно!!! Запрошуємо Вас на вечерю в італійський ресторанчик, де кулінарні традиції переплітаються з історією. Душевна атмосфера і смачна вечеря, п'янкий смак вина і неперевершена італійська музика залишаться у Вашому серці назавжди!

Переїзд в готель. Поселення в готель. Ночівля.

 

6й день

Сніданок.

Екскурсія «Заручена з морем - Венеція». Нас запрошує красуня на воді (дод.опл. громадський транспорт 26 EUR). Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби.

 

Вільний час. Рекомендуємо екскурсії на вибір:

«Таємниці венеціанських каналів» (23 EUR). Венеціанські гондоли, немов чорні лебеді, ніжно гойдаються на хвилях. Умілі гондольєри в смугастих футболках і капелюхах зможуть показати всю красу чудового міста. Вдалині від метушні Ви отримаєте насолоду куточками міста, які недоступні для погляду під час пішої прогулянки.

 

«Палац Дожів» (21 EUR + вх. квиток). За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найбільші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні.

 

«Вся краса Венеції» (36 EUR). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі «водній вулиці». Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо «парад» понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років.

 

«Серед вод і землі Північної Лагуни» (30 EUR). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина «Fragolino»? Пропонуємо відправитися в подорож: ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, побачимо з води красивий острів Лідо, на якому у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще багато цікавого...

Переїзд в Угорщину. Ночівля на території Угорщини.

 

7й день

Сніданок. При бажанні групи і наявності часу, екскурсія «Дегустація в Егері» (18 EUR).

Заїзд на угорський гуляш та дегустацію знаменитих вин в вікових льохах, вирубаних з туфу в Долині Прекрасної дівчини.

 

Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал м Львів. Виїзд до Києва.

 

Вартість від 288 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

 

У вартість включено:

 • групова страховка
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу
 • проживання по маршруту готель зі сніданками
 • екскурсії за програмою
 • супровід гіда-керівника по маршруту

У вартість не включено:

 • індивідуальна страховка (при самостійній подачі документів в посольство)
 • вхідні квитки та факультативні програми
 • проїзд в громадському транспорті
 • додаткова страховка, якщо вік туриста більше 60 років
 • при наявності, туристичний збір готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції - від 1,5 до 6 EUR/ніч
 • проїзд на поїзді Київ-Львів-Київ
 • консульський збір + послуги візового центру (якщо паспорт не біометричний) - 70 EUR


Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури в Італію
 5. >
 6. Зустрічай мене, Італія!