ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Про Тоскану зі смаком + Монтекатіні-Терме

1й день

Прибуття на залізничний вокзал Львова. Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.

Переїзд в Будапешт. Пропонуємо насолодитися чудовими видами набережної Корзо і прогулятися по найвідомішій туристичній пішохідної вулиці Будапешта - Ваци. Для бажаючих пропонуємо екскурсію «Ажурна оздоба Будапешта» (26 EUR). Річкова прогулянка - це незабутня водна подорож по Дунаю.

Переїзд в готель. Ночівля.

2й день

Сніданок. Переїзд в Австрію.

Екскурсія «Таємна любов Австрії». Розкинувшись у підніжжя величних Альп, Грац є столицею землі Штірія і другим за величиною містом в Австрії. Запрошуємо зануритись у багатовікову історію колись блискучої резиденції Габсбургів. У вільний час рекомендуємо:

• Обід в австрійському ресторанчику (23 EUR)

• Відвідування замку графів Герберштайн (23 EUR + вх. квиток)

Переїзд в Італію. Поселення в готель. Ночівля.

3й день

Сніданок. Переїзд в Тоскану.

Екскурсія «Лукка - оперна столиця Італії». Це один з небагатьох італійських міст, де практично повністю збереглися стародавні кріпосні стіни, що налічують понад 4 км в діаметрі. Саме вони дарують місту неповторну атмосферу середньовіччя, затишку, романтики. Також Лукка вважається оперної столицею Італії, це батьківщина Пуччіні.

У вільний час рекомендуємо «Тірренська Венеція - Ліворно» (30 EUR). Головна визначна пам'ятка міста - це древній квартал торговців «Нова Венеція» зі своїми містками і павутиною каналів.

Переїзд в Монтекатіні - Терме, найбільший і найвідоміший термальний курорт Тоскани. Поселення в готель. Відпочинок на курорті.

4й день

Сніданок. Відпочинок на курорті. За бажанням, пропонуємо екскурсії:

• «Чінкве-Терре - веселка емоцій» (60 EUR). Заповідник Чінкве-Терре - це місце, відоме у всьому світі, як кілька середньовічних поселень в провінції Ла Спеції: Монтероссо, Вернацца, Манаролла і Ріомаджоре, які вважаються світовим надбанням людства і знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Яскрава палітра різнокольорових будиночків, величні скелі, яскраве сонце і незвичайне синє море складають неповторний місцевий пейзаж.

• «Чудове творіння природи» (43 EUR). Сьогодні у нас з Вами буде можливість помилуватися Дуомским собором і середньовічною фортецею в Массі, відвідати містечко Каррара, яке пишається своїм унікальним Музеєм мармуру, де представлені різноманітні зразки благородного каменю, що видобувається в Апуанскіх Альпах. А також запрошуємо скупатися в Тірренському морі на курорті Форте дей Мармі.

Повернення на курорт. Ночівля.

5й день

Сніданок. Переїзд в Сієну. (Пересування по Сієні громадським транспортом, квиток оплачується самостійно). Екскурсія «Перлина в короні Тоскани». Сієна вважається одним з найкрасивіших міст Тоскани. В середні віки тут було створено безліч архітектурних шедеврів, які сьогодні роблять Сієну сліпучим містом.

У вільний час рекомендуємо відвідати:

• «Подорож в минуле» (30 EUR). Місто Вольтера, що немов загубилося серед мальовничих тосканських пагорбів, колись було одним з головних Етруських міст-держав. Тут прекрасно поєднуються пам'ятники архітектури різних історичних епох - від етруських часів і періоду античного Риму до середніх віків і Відродження. Ми відвідаємо майстерню ремісника, який за пару хвилин перетворить шматочок алебастру в дуже симпатичний сувенір. Поїдемо на сироварню, де нам покажуть, як роблять знамениті тосканські овечі сири. Дегустація сирів власного виробництва за бажанням (доп. плата).

Поселення в готелі в районі Сієни. Ночівля.

6й день

Сніданок. Вільний час в Сієні.

Рекомендуємо екскурсію для справжніх цінителів природи «Чари долини Валь д'Орча» (60 EUR). Сьогодні ми з Вами відвідаємо землі Тоскани, відомі своїми гарними панорамними краєвидами. Долина Валь д'Орча це культурне, історичне та природне надбання людства, занесене в список ЮНЕСКО як унікальний культурно-історичний ландшафт. Тут можна відчути дух справжньої Тоскани. Нас чекають: «ідеальне місто» П'єнца, батьківщина папи Пія II, який вирішив перетворити своє рідне місто в символ італійського відродження; місто солодкого життя – Кортона; зупинка у найбільшого в Центральній Італії озера Тразімено. Далі ми відправимося в древнє етруське місто Ареццо - батьківщину Джорді Вазарі і Петрарки.

Повернення в готель. Ночівля.

7й день

Сніданок.

Екскурсія «Хмарочоси середньовіччя». В самому серці італійського регіону Тоскана знаходиться чарівне містечко Сан-Джіміньяно. Місто чудово зберігло свій середньовічний вигляд, включаючи міські стіни і тринадцять кам'яних веж - «хмарочосів середньовіччя». Крім того, місто відоме білим вином Верначча, яке проводиться з старого тосканського сорту винограда, що вирощується в околицях міста.

У вільний час рекомендуємо відвідати

• «Подорож в К'янті» (38 EUR). К'янті - область, що знаходиться в самому серці Тоскани. Вина, вироблені тут відповідають найсуворішим вимогою DOCG і відрізняються більш високою якістю. На шийці пляшки К'янті классіко обов'язково повинен бути знак із зображенням чорного півня на червоному тлі, що свідчить про його справжнє походження. Ми відвідаємо два виноробних господарства з багатою і давньою традицією виноробства. На вечерю ми запрошуємо Вас до знаменитого м'ясника, який співає оперні арії, готуючи свій знаменитий Флорентійський Стейк. Ви познайомитеся з ним і переконайтеся, що він Майстер своєї справи.

Переїзд і поселення в готелі в районі Флоренції.

8й день

Сніданок. (Пересування по місту громадським транспортом, квиток оплачується самостійно). Екскурсія «Місто італійського шарму - Флоренція». Флоренція - символ епохи Відродження. Її вулиці, площі, палаци та храми прикрашені творіннями великих італійських майстрів. Тут бере свій початок епоха Ренесансу, це місто Мікеланджело і Макіавеллі, місто-скарбниця, повний пам'ятників мистецтва, культури та історії. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площа Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіниця Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою «Брамою раю», старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. У вільний час рекомендуємо відвідати

• Галерею Уфіцци (23 EUR + вх. квиток).

• «Вузькими вуличками Ольтрарно» (18 EUR). Запрошуємо зазирнути на лівий берег річки Арно. Ольтрарно часто називають музеєм під відкритим небом. Гуляючи по вузьких вуличках цього дивного району, ми заглянемо в старовинні майстерні, побачимо одну з перших церков міста - Санта Фелічіта, церква Санто Спіріто, Капелу Бранкаччи, палац знаменитої фатальної красуні Бьянкі Капелло і, нарешті, познайомимося з величним палаццо Пітті, якому й судилося було перетворити Ольтрарно в модний аристократичний район.

• «Флоренція - квітка Ренесансу» (23 EUR). Флоренція - це не тільки музей під відкритим небом, це ще і вузькі вулички, середньовічні церковки і ремісничі майстерні. Сходи через сади троянд приведуть нас на Оглядовий майданчик Мікеланджело, звідки відкривається дивовижний вид на Флоренцію.

• «Поїздка в Пізу» (38 EUR). Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати забавній вежі всю увага. Адже є ще Площа Чудес, причали Лунгарні і будинок Галілео Галілея.

Переїзд і поселення в готель на території Італії. Ночівля.

9й день

Сніданок.

Екскурсія «Несподіваний Трієст». Зазвичай європейські портові міста - це завжди метушня, галас, стовпотворіння, однак Трієст - виключення з правил, місто, що поєднує в собі риси трьох абсолютно різних культур. Цей прикордонний світ збиває з пантелику і дарує цілу гаму суперечливих і захоплених почуттів.

У вільний час рекомендуємо відвідати

• «Grotta Gigante» (18 EUR + вх. квиток). Це одна з найбільших природних печер в світі, вона розташована в італійській провінції Трієст.

• «Замок, що дивиться в море» (18 EUR + вх. квиток). Мірамаре завжди залишає незабутнє враження: парк і палац, історія і романтика, природа і архітектура, білизна стін і синява моря. Відвідуючи кімнати і зали в Мірамаре ми зможемо ознайомитися не тільки з історичними подіями, але і також зі смаками, інтересами і з життям аристократичної молодої пари 19-ого століття.

Переїзд в Угорщину. Ночівля.

10й день

Сніданок. Переїзд по Угорщині. При бажанні групи і наявності часу - дегустація в Егері (18 EUR) - заїзд на угорський гуляш та дегустацію знаменитих вин в вікових льохах, вирубаних з туфу в Долині Прекрасної дівчини.

Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал м Львів.

 

Вартість від 378 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

 

У вартість включено:

 • групова страховка
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу
 • Проживання по маршруту в готелі 3* зі сніданками
 • екскурсії за програмою
 • супровід гіда-керівника по маршруту

У вартість не включено:

 • індивідуальна страховка (при необхідності)
 • вхідні квитки та факультативні програми
 • проїзд в громадському транспорті
 • проїзд на поїзді Київ-Львів-Київ
 • консульський збір + послуги візового центру (якщо паспорт не біометричний) - 60 EUR

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури в Італію
 5. >
 6. Про Тоскану зі смаком + Монтекатіні-Терме