ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Вогні Італії

1й день

Прибуття в аеропорт Рима. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Трансфер і розміщення в готелі в центрі Рима. Вільний час. Вечеря в ресторані. Для бажаючих екскурсія «Нічний Рим» (за дод. плату). Ніч в готелі.

2й день

Сніданок у готелі. Екскурсія в музеї Ватикану. Ви познайомитеся з історією створення папської резиденції і виникнення суверенної держави Ватикан, відвідайте Ватиканські музеї, в яких зберігається найбагатша в світі колекція скульптури, живопису, старовинних карт і гобеленів. У маршрут входять: галереї, приватні капели пап, розписані великими художниками Відродження, Сикстинська капела, Базиліка Святого Петра.

Оглядова екскурсія по Риму з російськомовним гідом. Вільний час.

Для бажаючих екскурсія «Римські Замки» (за дод. плату) - характерні середньовічні маленькі міста, що знаходяться на граціозних римських пагорбах, або екскурсія «Християнський Рим» (за дод. плату).

Вечеря в ресторані або в традиційному театрі-ресторані (за дод. плату). Ніч в готелі.

3й день

Сніданок у готелі. Вільний час в Римі або екскурсія на цілий день в Неаполь і Помпеї (за додаткову плату). Гучний Неаполь, столиця Кампанії, розташований на берегах мальовничого затоки біля гори-вулкана Везувій. Недалеко від Неаполя знаходиться загадкове місто Помпеї - колись процвітаючий курорт багатих римлян. У 79 до н.е. місто було повністю поховане під попілом і лавою при виверженні Везувію і виявлений тільки в 1600 році. Стародавні малюнки і знаки, особняки багатих і хатини бідних римлян, старі лавки, таверни і борделі допоможуть вам отримати враження про життя тисячі років тому. Вечеря в ресторані. Ніч в готелі.

4й день

Сніданок у готелі. Трансфер до Флоренції - «Батьківщину італійського Ренесансу». По дорозі зупинка в районі К'янті для дегустації вина і традиційних продуктів. Оглядова екскурсія по Флоренції.

Вільний час або для бажаючих екскурсія в Сієну (за дод. плату).

Сієна - центр провінції Сієна в регіоні Тоскана, є одним з найбільш відвідуваних місць Італії. У місті повністю зберіглася архітектура і традиції середньовіччя. Історичний центр внесений до списку Всесвітньої спадщини Юнеско. Всі будівлі історичного центру побудовані в готичному стилі і мають червоно-коричневий колір охри.

Трансфер в Монтекатіні. Розміщення в готелі. Вечеря. Ніч в готелі.

5й день

Сніданок у готелі. Для бажаючих - традиційний тосканський обід в ресторані «Rubaconte» (за дод. плату). Вільний час або екскурсія в Галерею Уффіці або палац Пітті (за доп. плату). Вечеря. Для проживаючих у Флоренції можливий Гала-вечеря в ресторані «Palazzo Borghese» з виставою Епохи Відродження (за доп. плату). Ніч в готелі.

6й день

Сніданок у готелі. Трансфер до Венеції - «місто на воді». Оглядова екскурсія по місту.

Вільний час або для бажаючих екскурсія до Палацу Дожів, катання на гондолі або прогулянка на катері по Лагуні (всі екскурсії за дод. плату).

Вільний час. Трансфер і розміщення в готелі в районі Ріміні або Болоньї. Вечеря. Ніч в готелі.

7й день

Сніданок у готелі. Відвідування Сан Марино - древньої республіки, розташованої на знаменитій горі Rocca з російськомовним супроводжуючим. Сан-Марино - одна з найменших держав на Землі (після Монако і Ватикану) і найстаріше держава Європи, з усіх боків оточене територією Італії. Трансфер в Рим. Розміщення в готелі в центрі міста. Вільний час. Вечеря і ночівля в готелі.

8й день

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Риму. Виліт до Києва.

 

Вартість від 460 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

 

У вартість включено:

 • транспортне обслуговування
 • російськомовний супроводжуючий на весь період
 • проживання в готелях 3*, харчування сніданки
 • екскурсії з російськомовними гідами по програмі
 • дегустація вина і традиційних продуктів

У вартість не включено:

 • авіапереліт
 • вхідні квитки в музеї та собори
 • муніципальний податок на проживання
 • навушники на весь період перебування - 15 EUR
 • напої і чайові
 • візове оформлення - 70 EUR
 • медична страховка - від 80 грн

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури в Італію
 5. >
 6. Вогні Італії