ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Індія - Золотий трикутник + Кхаджурахо

Делі-Джайпур-Агра-Орчха-Кхаджурахо-Делі

1й день

Переліт Київ - Делі.

2й день

Прибуття в Делі вночі, зустріч в залі прильоту представником приймаючої сторони, розміщення в готелі, відпочинок. Сніданок. Екскурсія по Делі, що включає основні визначні пам'ятки міста: Гробниця Хумаюна, Червоний Форт, головна мечеть Старого Делі Джама Масджид (1656), комплекс Кутаб Мінар з пятиярусной Вежею Перемоги, тут знаходиться знаменита залізна нержавіюча колона. Огляд зовні Президентського палацу, Воріт Індії, відвідування меморіалу Ганді. По закінченню екскурсії - переїзд в Джайпур. Розміщення в готелі. Ночівля.

3й день

Сніданок. Відправлення в Джайпур. При бажанні, по дорозі можна заїхати в форт-палац Німрана (знаходиться приблизно в середині дороги), перетворений нині в готель історичної спадщини, звідки відкривається приголомшливий панорамний вид на околиці і де можна пообідати. Прибуття на місце, розміщення. Вільний час в місті для вдалого шопінгу, адже Джайпур відомий своїми ремісниками і лавками. Ночівля в Джайпурі.

4й день

Сніданок. Цілий день в Джайпурі. Екскурсії в Джайпурі: Форт Амбер, до воріт якого куди туристи піднімуться, подібно магараджам, на слонах. Далі огляд Палацу Джал Махал, Палацу Вітрів - Хава Махал, Міського Палацу - величезного комплексу, відомого рідкісними колекціями, обсерваторії Джантар Мантар, найбільшої в Азії. Увечері можливе відвідування фольклорного села Chowki Dhani (20 USD). Ночівля в Джайпурі.

5й день

Сніданок. Переїзд до Агри. По дорозі, приблизно в 90 км від Джайпуру зупинка в селі Абанері, де знаходиться один з найбільших в Індії східчастих колодязів Чанд Баорі (13 ярусів, 3500 щаблів, глибина 30,5 м). Продовження переїзду, в 35 км не доїжджаючи Агри знаходиться Фатехпур Сікрі, де належить зупинка і екскурсія. По прибуттю до Агри розміщення і нічліг.

6й день

Екскурсія в Агрі: відвідування Тадж Махала і Форту Агри, огляд усипальниці Ітемад-Уд-даулі і Сікандра. Вільний час в Агрі для шопінгу. Ночівля в Агрі.

7й день

Ранній сніданок. 7:15 - трансфер на вокзал. 8:11 - 10:45 - переїзд потягом Шатабді експрес (сидячі місця, кондиціонер) на станцію Джансі, яка знаходиться в 30-40 хвилинах їзди від середньовічного форту Орчха. Екскурсія в Орчха і переїзд в Каджурахо (215 км або 5 годин в дорозі). По прибуттю - розміщення в готелі та відпочинок. Увечері можливе відвідування світло- і звукового шоу у храмів (доп.плата). Ночівля в Каджурахо.

8й день

Сніданок. Екскурсія по храмах Каджурахо: огляд Західної та Східної групи храмів, стіни яких прикрашені барельєфами з еротичними сценами. Трансфер на залізничний вокзал в Джансі, переїзд поїздом в Делі. Прибуття в Делі, вільний час. Нічний трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.

 

Вартість від 605 USD на людину при розміщенні в дво- або тримісному номері.

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

 

У вартість включено:

 

 • проживання 7 ночей, харчування - сніданки
 • проїзд на фірмовому поїзді Шатабді експрес за маршрутом Агра - Джансі - Делі класом AC Chair Car
 • поїздка на слонах або джипах в Форт Амбер
 • всі трансфери по програмі туру (автомобіль з кондиціонером)
 • російськомовний гід на екскурсіях по програмі туру
 • супроводжуючий російськомовний гід по програмі

 

У вартість не включено:

 

 • консульський збір - 50 USD
 • страховка - близько 1 USD в день
 • авіапереліт - від 650 USD
 • дозволу на фото- і відеозйомку в храмах і монументах

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури по Індії
 5. >
 6. Індія - Золотий трикутник + Кхаджурахо