ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Індія - Золотий трикутник + сафарі на слонах

 

Делі - Агра - Джайпур - Форт Німрана - Харідвар - Рішикеш - Національний парк Корбетт - Делі

1й день

Виліт з Києва.

2й день

Прибуття в Делі вночі, зустріч в аеропорту представником місцевої фірми, розміщення в готелі, відпочинок. Сніданок. Екскурсії по Делі: відвідування мечеті Джама Масджид, Червоного Форту, Гробниці Хумаюна, ансамблю Кутаб Мінар, де знаходиться залізна нержавіюча колона і найвища вежа в Індії. Огляд Воріт Індії, Президентського палацу, меморіалу Ганді. Нічліг.

3й день

Сніданок. Переїзд в Агру. Розміщення в готелі. Екскурсія в легендарний Форт Агри. Нічліг.

4й день

Ранній підйом, відвідування всесвітньо відомого Тадж Махала. Повернення в готель, сніданок. Продовження екскурсії в Агрі: відвідування першої біломармурової гробниці Ітманд-уд-даул. Виїзд в Джайпур, по дорозі - екскурсія у Фатехпур Сікрі. Розміщення в готелі. Нічліг.

5й день

Сніданок. Екскурсії в Джайпурі: Форт Амбер - кульмінація туру, туристи в'їжджають у фортецю на слонах по крутій дорозі уздовж потужних бастіонів форту. Відвідування Палацу Вітрів (Хава Махал), Міського Палацу, обсерваторії Джантар Мантар, найбільшої в Азії. Увечері пропонується відвідування Chowki Dhani - фольклорного села, де можна спробувати раджастанську кухню (20 USD). Нічліг.

6й день

Сніданок, вільний час, виїзд в Делі. По дорозі огляд Палацу-форту Німрана, звідки відкривається приголомшливий вид на увесь штат Раджастан. Обід. Прибуття в Делі, розміщення в готелі. Нічліг.

7й день

Сніданок. Трансфер на ж/д станцію. Переїзд поїздом в Харідвар - один з важливих релігійних центрів Індії, де знаходяться численні ашрами і храми. Розміщення в готелі. Екскурсії в Харідваре, увечері присутність на вогняній пудже (молитві) Гангу Аарті.

8й день

Сніданок. Виїзд в Рішикеш - священне місто на березі Гангу, тут в місцевих ашрамах гуру пропонують курси йоги і медитації, і звідси починаються сходження до святих місць гімалайських гір. Екскурсія. По закінченню, переїзд в Національний парк Корбетт. Розміщення в готелі. Нічліг.

9й день

Відпочинок в Національному парку Корбетт - перший Національний парк Індії. Розташований в передгір'ях Гімалаїв, займає площу близько 1200 кв.км. Сафарі на слонах, під час якого можна побачити тигрів, леопардів, крокодилів та ін. тварин (дикі тварини не бояться запаху слонів і підпускають їх на близьку відстань). Можна замовити індивідуальне джип-сафарі (55 USD), риболовлю, спостереження за птахами, пішохідну прогулянку у супроводі провідника. Нічліг.

10й день

Сніданок. Виїзд в Делі. Вільний час (розміщення не передбачене). Можна відвідати: розважальний супер-комплекс Kingdom of Dreams (75 USD); фольклорні представлення, виставки, атракціони, кіно, театри (дод. плата); найбільший індуїстський храм світу Акшардам (65 USD); туристичний ринок Діллі Хатт; кращі шопінг моли. Трансфер в аеропорт за 4 години до вильоту. За бажанням можна замовити додаткову ніч в Делі.

11й день

Приліт в Київ.

 

Вартість під запит

 

У вартість включено:

 • проживання 9 ночей
 • харчування - сніданки, в Національному парку Корбетт - повний пансіон
 • усі трансфери і переїзди за програмою туру на новому автомобілі з кондиціонером
 • екскурсії з російськомовним гідом за програмою туру
 • усі вхідні квитки
 • поїздка на слонах у Форт Амбер
 • обід в історичному Форті-готелі Німрана
 • квитки на потяг Делі - Харідвар (кондиціонований вагон)
 • сафарі на слонах в Національному парку Корбетт

 

У вартість не включено:

 • страховка - близько 1 USD в день
 • авіапереліт - від 550 USD
 • консульський збір - 50 USD
 • дозвіл на фото- і відеозйомку в храмах і монументах

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури по Індії
 5. >
 6. Індія - Золотий трикутник + сафарі на слонах