ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Індія - Золотий трикутник

Делі - Джайпур - Агра - Делі

1й день

Виліт з Києва в Делі. Зустріч в аеропорту, трансфер в готель, розміщення, відпочинок.

2й день

Сніданок в готелі. Екскурсія по Старому і Новому Делі з відвідуванням: Гробниці Хумаюна, головної мечеті Старого Делі Джама Масджид (1656), Будинки Парламентарів, Воріт Індії, меморіалу Ганді. Незвичайна пригода - прогулянка на велорикші по базару Чанди Чоук, поїздка уздовж Червоного форту і огляд його стін і фортифікацій, відвідування індуїстського храму Лакшмінараян, присвяченого Богині Лакшмі і побудованого відомим підприємцем Бірла і сикхской гурудвари Бангла Сахіб, води в ставку якої вважаються священними. Повернення в готель, нічліг.

3й день

Сніданок. Продовження екскурсій в Делі: відвідування комплексу Кутуб Мінар з відомою на всю Індію Вежею Перемоги, яка вважається найвищим цегляним мінаретом у світі (72,5 м) і знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Тут також знаходиться легендарна нержавіюча залізна колона (V століття), яка за весь час свого існування практично не зазнала корозії. Далі відвідування бахаістського Храму Лотоса (закритий по понеділках) і відправлення в Джайпур. При бажанні, по дорозі можна заїхати в форт-палац Німрана (знаходиться приблизно в середині дороги, дод.оплата), перетворений нині в готель історичної спадщини, звідки відкривається приголомшливий панорамний вид на околиці і де можна пообідати. Прибуття на місце, розміщення в готелі. Ночівля в Джайпурі.

4й день

Сніданок. Цілий день в Джайпурі: екскурсії почнуться з фортеці - Форту Амбер, грандіозної споруди на високому пагорбі, оточеного потужними фортифікаціями. Щоб піднятися вгору на слонах, варто прибути раніше, так як, починаючи з 11:00, слони можуть не працювати (жарко!). У цьому випадку підйом у фортецю здійснюється на джипах. На зворотному шляху - зовнішній огляд Палацу Вєтров (Хава Махал). У другій половині дня відвідування Міського Палацу (великого музейного комплексу з унікальними колекціями творів мистецтва), обсерваторії Джантар Мантар, яка вважається найбільшою в Азії.

На завершення багатого враженнями дня можна відвідати фольклорне село Chowki Dhani (20 USD). Тут можна познайомитися з життєвим укладом раджастанців, побачити їхні танці, спробувати з'їсти щось з місцевої кухні, покататися на верблюді та ін. Ночівля в Джайпурі.

5й день

Сніданок. Від'їзд до Агри (відстань 238 км, переїзд займе близько 5 годин). По дорозі, приблизно в 90 км від Джайпуру зупинка в селі Абанері, де знаходиться один з найбільших в Індії східчастих колодязів Чанд Баорі (13 ярусів, 3500 щаблів, глибина 30,5 м). Продовження переїзду, в 35 км не доїжджаючи Агри знаходиться Фатехпур Сікрі, де належить зупинка і екскурсія. По прибуттю до Агри розміщення і нічліг.

6й день

Цілий день в Агрі. Ми рекомендуємо відвідати Тадж Махал рано вранці, адже знавці вважають найбільш вражаючим вид мавзолею на світанку, коли будівля в променях вранішнього сонця змінює колір з рожевого на білий. Після екскурсії повернення в готель, сніданок. (Туристи, які не зможуть встати на світанку, оглянуть мавзолей після сніданку). Екскурсія в Форт Агри, огляд усипальниці Ітемад-Уд-даули і Сікандра, де знаходиться усипальниця легендарного Акбара. Вільний час в Агре для шопінгу.

У вечірній час можливе відвідування театралізованого шоу Mohabbat the Taj, присвяченого великої любові Шах Джахана і його дружини (дод. оплата).

7й день

Сніданок. Від'їзд в Делі. По прибуттю до столиці, екскурсія в найбільший індуїстський храм сучасності - храмовий комплекс Акшардам, по закінченню екскурсії трансфер в аеропорт або вільний час в Делі, під час якого можна зайнятися шопінгом.

Можна побувати в розважальному комплексі Kingdom of Dreams (розташований в новому районі міста Гургаон недалеко від аеропорту, працює до 0:00). Тут можна відвідати боллівудський мюзикл з російським перекладом, повечеряти в одному з численних ресторанів, присвячених різним штатам Індії, купити сувеніри. Виліт до Києва.

 

Вартість від 405 USD на людину при розміщенні в дво- або тримісному номері.

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку тура

 

У вартість включено:

 • проживання 6 ночей, харчування - сніданок
 • всі переїзди за програмою туру на новому автомобілі з кондиціонером
 • російськомовний гід на екскурсіях по програмі туру
 • поїздка на велорикші в Делі
 • підйом на слонах або джипах в Форт Амбер

 

У вартість не включено:

 

 • авіапереліт - від 650 USD
 • віза - від 70 USD
 • страховка - близько 7 USD
 • вхідні квитки - 60 USD (оплачуються заздалегідь)
 • дозвіл на фото- і відеозйомку в храмах і монументах

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури по Індії
 5. >
 6. Індія - Золотий трикутник