ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Індія - Керала - велика подорож

Кочин - водоспад Атірапаллі - Муннар - Національний заповідник Періяр - круїз по Керальским затонам - відпочинок на пляжі

1й день

Виліт з Киева в Кочин.

2й день

Прибуття вночі, зустріч в аеропорту, розміщення в готелі. Відпочинок. Сніданок. Екскурсії: Форт Кочин (перший європейський форт в Індії), Церква Св. Франциска (почало XVI ст., найстаріша європейська церква в Індії, де пройшли похорони Васко да Гама), Голландський палац (побудований португальцями і подарований правителеві Кочина в 1555 році), велетенські китайські риболовні сіті, завезені в Кералу з Макао голландцями. У центрі міста, поряд з мережами, знаходиться рибний ринок, де продаються креветки, лобстери, інші дари моря, які вирушають з Керали у багато країн Південно-Східної Азії. Синагога Парадеши (1568 г) - одна із старих у світі. Увечері - представлення Катхакалі. Нічліг.

3й день

Сніданок. Вільний час для шопінгу. Переїзд на водоспад Атірапалли - найбільший водоспад Керали. Розміщення в екзотичному готелі, розташованому в джунглях, з видом на водоспад. Відпочинок і нічліг серед невинної природи. Пропонується риболовля і прогулянки в джунглях (дод. плата).

4й день

Сніданок. Виїзд в Муннар - гірський курорт і великий центр по вирощуванню чаю. Відпочинок і прогулянки в лісі серед плантацій чаю і спецій. Нічліг.

5й день

Сніданок. Екскурсії в околицях Муннара з відвідуванням Музею чаю, де можна придбати місцевий чай. Переїзд в Теккаді - селище поряд з Національним заповідником Періяр. Періяр вважається тигровим заповідником, де зберігається і оберігається поголів'я тигрів. Розміщення в готелі.

6й день

6.30 ранку - відправлення катера для спостереження за дикими тваринами, що виходять до озера на водопій. Можна побачити стадо диких слонів та інших тварин. Повернення в готель до сніданку, відпочинок. Можливе замовлення додаткових екскурсій: рафтинг, сафарі на слонах, плантація спецій (дод. плата). Переїзд в Алеппі - центр Керальских затонів, розміщення на хаусботі. Початок екзотичної подорожі по дивовижних керальских затонах, утворених гирлами близько 40 річок, що впадають в море. Вечеря і нічліг на хаусботі.

7-13й день

Сніданок на борту хаусбота. Корабель пливе уздовж мальовничих селищ місцевих жителів, кокосових і рисових плантацій, навкруги снують човни і катери місцевих жителів. Можна постежити за рибалками і численними птахами, що населяють цей заповідний світ. Висадка, переїзд в пляжний готель у Варкалу, в Чераї або в Ковалам. Відпочинок в пляжному готелі Керали.

13й день

Нічний трансфер в аеропорт і виліт з Кочина або Тривандрума (залежно від курорту) в Київ.

 

Вартість під запит.

 

У вартість включено:

 • проживання 5 ночей по екскурсійному маршруту і 6 ночей на пляжному курорті
 • круїз на хаусботе з нічлігом на судні
 • харчування - сніданки, окрім круїзу на хаусботі, де пропонується 3-разове харчування і закуски
 • усі екскурсії c англомовним гідом
 • усі вхідні квитки
 • усі трансфери і переїзди за програмою
 • представлення танців Катхакалі в Кочині
 • круїз по озеру для спостереження за дикими тваринами в Періярі

 

У вартість не включено:

 • авіапереліт - від 750 USD
 • консульський збір - 50 USD
 • страховка - близько 1 USD в день
 • збори за фото і відео зйомку на об'єктах показу

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури по Індії
 5. >
 6. Індія - Керала - велика подорож