ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Угорські пригоди

1й день

Виїзд з Києва до Чопа.
2й день
Прибуття в Чоп. Посадка в автобус. Проходження українсько-угорського кордону.
Переїзд в курортне містечко Мішкольц-Тапольца для відвідування унікальних печерних купалень, утворених термальними водами (10 EUR). Переїзд в Угорщину. Прибуття в Егер - чарівне місто квітів і старовинної архітектури, який вважається батьківщиною вина "Бича кров". Оглядова екскурсія по місту. Пропонується дегустація вина в погребі Долини красунь (15 EUR). Переїзд в Будапешт. Поселення в готель. Ночівля.
день
Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту: Площа Героїв, замок Вайдахуняд, проспект Андраші, Парламент, Рибальський бастіон та Королівський Палац, Базиліка Святого Іштвана, собор Матьяша. Відвідування унікального музею марципанів (2 EUR). Вільний час.
За бажанням, самостійне відвідування термальних купалень графа Сечені (16 EUR), або зоопарку (8 EUR). За бажанням, факультативні екскурсії:
«Місто Сентендре» (15 EUR). Поїздка в казкове місто художників, скульпторів, майстрових. Затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок.
«Будапешт з висоти пташиного польоту» (від 15 осіб, 20 EUR). Вас чекає подорож на підвісній канатній дорозі на найвищу точку Будапешта - гору Янош. Довжина дороги більше 1 км, на вершині розташована оглядова вежа Ержебет, яка підноситься на 427 м над містом. Підйом на автобусі на гору Геллерта, названу на честь першого в країні єпископа. З оглядового майданчика відкривається приголомшливий вид на місто, річку Дунай і мости.
«Місто в ілюмінації» - прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15 EUR).
Ночівля.
4й день
Сніданок. Факультативна екскурсія на озера Балатон + Хевіз (35 EUR, група від 15 чол.).
Екскурсія по півострову Тіхань, відвідування Тиханьского аббатства (3 EUR).
Переїзд до міста Кестхей - найстаріше місто на березі Балатону. Огляд розкішного замкового ансамблю сімейства Фештетич («Угорський Версаль») (6 EUR).
Відпочинок на березі термального тепловодного озера з "живою водою" Хевіз - мальовничого курорту Угорщини (9 EUR). Тут з надр землі кожну секунду піднімається могутній потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її температура постійна (+ 33-35 С), що дозволяє приймати ванні навіть взимку. Купання в озері. Повернення в Будапешт. Ночівля.
5й день
Сніданок. Факультативна екскурсія в столицю Австрії - Відень (50 EUR, група від 15 чол), столицю Імперії, місто музеїв і виставкових залів. Оглядова екскурсія по місту з відвіданням: Палацу Хофбург, Собору Святого Стефана, Парламенту, Міської ратуші, палацу Бельведер, будівлі Віденської Опери, набережної Дунаю та інших цікавих пам'яток.
Вільний час у Відні або відвідування Скарбниці Габсбургів (20 EUR для групи від 15 чол.), де ви побачите Корону Священної Римської Імперії, Священну Чашу Грааля, окремий зал "Бургундської Скарбниці", регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого Руна і герцогів Бургундський, в тому числі "Священний спис", яким нібито було пронизав розп'ятий Христос, а також багато інших безцінних предметів.
Повернення в Будапешт. Ночівля.
6й день
Сніданок. Виїзд з готелю. Переїзд в Токай - найбільший виноробний центр Угорщини, мальовниче містечко, де виробляється знамените вино, "рідке золото" Угорщини. Панорама виноградників Токаю. Дегустація вина з угорським гуляшем (15 EUR). Переїзд в Чоп. Посадка на поїзд.
7й день
Прибуття до Києва.

Вартість від 199 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері
Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

У вартість включено:

 • проживання в готелі 3*, номери зі зручностями
 • харчування - сніданки в готелі
 • переїзд автобусом за вказаним маршрутом
 • екскурсії, вказані в програмі

У вартість не включено:

 • оформлення візи - від 60 EUR
 • додаткові екскурсії і вхідні квитки
 • страховка
 • проїзд потягом Київ-Чоп-Київ - від 30 EUR

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури в Угорщину
 5. >
 6. Угорські пригоди