ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Угорська щедрість

1й день

Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер в Термінал «А».

Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А» - Переїзд в гостинну Угорщину - країну термальних джерел, паприки і вина!

Нас зустрічає північ Угорщини:

Термальні чудеса Угорщини, «Угорський Памуккале» - місто Егерсалок! (10 EUR + вх. квиток) - для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини Велнес-комплексу. До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни і приємні ванни.

 

Під час екскурсії ми познайомимося з одним з найкрасивіших середньовічних міст Угорщини - Егер - містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як «місто - патріот», адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо - зробив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу!

 

Рекомендуємо дегустацію егерських вин і надзвичайно смачний гуляш в Долині Красунь (18 EUR). Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».

Поселення і ночівля в готелі.

 

2й день

Сніданок. Переїзд в Будапешт, вільний час на площі Героїв.

Рекомендуємо відвідання:

 

• Термальні купальні графа Сечені (вх. квиток);

 

• Один із найстаріших зоопарків Європи (вх. квиток);

 

• Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт - це «Перлина Дунаю» - Будапешт! (26 EUR) Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому - Вайдахуняд. Рибальський бастіон, собор Матіяша, де одружуються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і сам Королівський Палац, c якого відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент.

 

• «Подорож в Закрут Дунаю» (31 EUR + вх. квиток). Наш шлях лежить в Вишеград - літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградську фортецю, доторкнемось до побута і уклада середньовіччя, а ще отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, згинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!

 

• «Ажурна оздоба Будапешта» (26 EUR). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відбиваються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац. Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта.

 

• Відвідування Тропікарія - Океанарія (10 EUR + вхідний квиток) - найбільшого в Центральній Європі. 8 залів! Де кипить життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів.

Повернення в готель, нічліг.

 

3й день

Виселення з готелю. Переїзд в Балмазуйварош. Відвідування Велнес-центру «Камілла» (вх. квиток). Величезна територія, на якій розташувалися закриті і відкриті басейни, літня тераса для сонячних ванн, басейни з «пригодами», розваги для дітей. Велика гордість «Камілла» - великий «світ саун»: хортобадьскі, вогненна, фінська сауни, інфрачервона кабіна і багато іншого. У нас буде можливість насолодитися Spa-послугами і оздоровчими процедурами.

Повернення в Україну. Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час.

Для туристів, які відправляються на Львівський залізничний вокзал - трансфер з Комплексу Термінал «А» в 23.50

 

Вартість від 78 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

 

У вартість включено:

 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу
 • проживання в готелі зі сніданком
 • екскурсії за програмою
 • супровід гіда-керівника по маршруту

У вартість не включено:

 • страхування
 • вхідні квитки та факультативні програми
 • проїзд в громадському транспорті
 • проїзд на поїзді Київ-Львів-Київ
 • консульський збір + послуги візового центру (якщо паспорт не біометричний)


Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури в Угорщину
 5. >
 6. Угорська щедрість