ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Англія, Шотландія, Ірландія - спадщина Кельтів

1й день

Прибуття в Лондон. Трансфер в готель. Вільний час. Ночівля.

2й день

Сніданок. Переїзд в університетське місто Оксфорд - старовинне університетське містечко, один з найбільших світових центрів освіти, де розташований знаменитий Оксфордський Університет. Пішохідна екскурсія по Оксфорду.

Відвідування Стратфорда-на-Ейвоні. Тихе провінційне містечко Стратфорд-на-Ейвоні відомий насамперед як батьківщина знаменитого англійського драматурга і поета, великого барда Вільяма Шекспіра. Пішохідна екскурсія по місту: Шекспірівський Королівський театр, Будинок дочки Шекспіра, Сюзанни та її чоловіка, Церква Святої Трійці (2 GBP) де Шекспіра хрестили і де він похований, будинок Школи Короля Едуарда VI, де можливо навчався Шекспір. У місті досі збереглися Будинок, де народився Вільям, зараз - Шекспірівський Центр (вхід 15 GBP). Вільний час. Для бажаючих - вечеря в найстарішому пабі Стартфорда XVI століття з традиційним англійським меню - «Гаррікс Інн» (10 GBP). Ночівля в районі міста Сток-он-Трент.

3й день

Сніданок. Переїзд в Уельс. По можливості, для літніх груп (залежно від часу відправлення порома) - прогулянка по місту Честер. Честер - один з найчарівніших і старовинних міст Великобританії, заснований ще у I в н.е . Прогулянка по міських стінах, огляд найбільшого у Великобританії Римського амфітеатру, Честерський кафедральний собор, Честерський замок, Ювілейні годинник Королеви Вікторії, унікальні Честерські галереї.

Переїзд в Уельс через мальовничі ландшафти національного парку Сноудонія.

Відвідування замку Конві (6 GBP) - замку легендарного короля Едуарда I, що підкорив Уельс і Шотландію. Цей могутній замок XIII століття і сьогодні є одним з найбільш вражаючих в Європі.

Пором в Ірландію. Переїзд в Дублін. Для бажаючих - самостійне відвідування колоритного Ірландського пабу в центрі Дубліна. Ночівля в Дубліні.

4й день

Сніданок. Оглядова пішохідно-автобусна екскурсія по Дубліну з ліцензованим гідом (15 EUR): Трініті-коледж, де зберігається унікальна старохристиянська реліквія - рукописна книга Келлз, Дублінський Замок, Собор Святого Патріка - найбільший собор Ірландії, зведений на тому самому місці, де, згідно легендою, Святий Патрік хрестив місцевих жителів. У соборі покоїться знаменитий письменник і філософ Джонатан Свіфт, який у XVIII столітті був його настоятелем.

Вільний час в Дубліні для відвідування Національної Художньої Галереї, Ірландського музею сучасного мистецтва, Національного Музей Ірландії. Для бажаючих, відвідування виставкового центру пивоварні Гіннес (16,5 EUR) - найпопулярнішої пам'ятки в Ірландії! Від'їзд з Дубліна.

Огляд легендарного замку-собору Скала Кешел (6 EUR), де в V столітті н.е. жив, проповідував і хрестив ірландських монархів Святий Патрік. Переїзд. Ночівля в районі Лимерика.

5й день

Сніданок. Переїзд в тематичний парк Банратті. Відвідування замку і парку Банратті (11 EUR). Не дивлячись на свою багатовікову бурхливу історію, побудований кланом МакНамара в 1425 році замок Банратті практично зберігся у своєму первісному вигляді.

Переїзд до Утьосов Мохер. Стрімчаки Мохер (6 EUR) - неймовірно красивий природний ансамбль, розташований в графстві Клер. Стрімкі скелясті береги піднімаються над Атлантичним океаном на висоті близько 200 метрів! Стоячи на краю скелі, створюється враження, що знаходишся на краю світу.

Від'їзд в Голуей - найзахідніше місто в Європі, університетський центр, знаменитий своєю багатою історією. Прогулянка по місту з оглядом основних визначних пам'яток: площі Кеннеді, церкви Святого Миколая з колоною масонів, особняка Лінча і пабу «Голова Короля» - свідоцтва кривавих розправ англійських військ під проводом Олівера Кромвеля, скоряли волелюбних ірландців. Ночівля в районі Дрохеда.

6й день

Сніданок. Переїзд в Північну Ірландію. Белфаст - столиця Північної Ірландії, розташована на березі затоки Белфаст-Лох. Завдяки переплетінням історичних вікторіанських традицій та сучасної культури, в місті панує унікальна атмосфера, а місцеві паби славляться своїм неповторним колоритом. Екскурсія по Белфасту: суднобудівні верфі Белфаста, знамениті «Давид» і «Голіаф» - два суднобудівних крана-гіганта, що дали життя сумно відомому «Титаніку», Ботанічний сад, площа Донегал, Міська Ратуша, Оперний театр, і Королівський університет .

Вільний час. За бажанням, відвідування відкритого в 2012 році «Титанік Центру» (15 GBP), де розміщена інтерактивна експозиція площею 12 000 кв.м (!!!) на п'яти поверхах, присвячена легендарному лайнеру, його будівництву, спуску на воду, трагічної катастрофи, міфів і легенд, які огортають таємницею раптову загибель лайнера. Ночівля в Белфасті.

7й день

Сніданок. Для бажаючих, відвідування "Стежки Велетнів", підвісного моста Carrick-O-Rede і огляд замку Данлюс (35 EUR). Замок Данлюс колись був неприступною фортецею, яку звів граф Річард де Бург в XIII столітті. До наших днів збереглися його руїни, що підносяться над казковими скелястими берегами (вхід 5 GBP). Пором до Шотландії. Ночівля.

8й день

Сніданок. Переїзд в Глазго - найбільше місто Шотландії, центр культури і мистецтва, який зберігає багату архітектурну спадщину. Пішохідна Екскурсія по Глазго з оглядом середньовічного собору Святого Мунго, часовий Вежі Трон, Купецького міста, Центральної вулиці міста Бьюкан - головної шоппінговий алеї міста, площі Короля Георга, об'єктів, пов'язаних з ім'ям засновника стилю Арт-Нуво Чарльза Макінтоша. Переїзд в західну частину міста.

Вільний час для відвідування Галереї Кельвінгроув і музею Ріверсайд. Відвідування одного з найвідоміших технологічних чудес Шотландії - Фолкеркське Колесо! Це єдиний у світі обертається шлюз-суднопідіймач, що з'єднує канали Форт-Клайд і Юніон (9 GBP). Ночівля.

9й день

Сніданок. Переїзд в Единбург - столицю Шотландії, місто замків і старовинної архітектури, музеїв та колоритних пабів, в якому жили і творили великий шотландський поет Роберт Бернс і знаменитий письменник Вальтер Скотт. Екскурсія по Единбургу з ліцензованим гідом (15 EUR): Единбурзький Замок, Палац Холіруд і будівля Шотландського парламенту, Королівська Миля і Прінцес стріт.

Вільний час для самостійного відвідування Королівського палацу Холіруд - офіційної резиденції Королеви Великобританії в Шотландії (11 GBP). Пропонується також відвідати Единбурзький замок - найвідоміший і відвідуваний замок Шотландії (16 GBP). Гордістю Замку є одна з найстаріших будівель в Шотландії, капела Святої Маргарити (XII століття). Також у замку можна побачити корону Шотландських монархів, амуніцію, історичні артефакти та ряд інших предметів і реліквій. За бажанням, відвідування Музею Виски, а також Монумента Вальтера Скотта з оглядовим майданчиком, звідки відкривається прекрасна панорама міста. Ночівля в передмісті Единбурга.

10й день

Сніданок. Вільний час в Единбурзі.

Відвідування Каплиці Рослин, єдиною середньовічної каплиці, провідною своєю історією з 1446 і використовуваною Шотландською Єпископальною Церквою. По дорозі - зупинка для купання в Північному морі. Ночівля в районі Лідса.

11й день

Сніданок. Переїзд в Йорк - північну столицю Англії. У Йорку добре зберігся середньовічний вигляд міста, а старовинна вулиця Шемблз згадується в стародавній Книзі Страшного Суду.

Пішохідна прогулянка по Йорку: Йоркський Кафедральний Собор (9 GBP), який славиться найбільшими середньовічними вітражами в Європі, історичний центр міста, вулиця м'ясників Шемблз. За бажанням, відвідування Центру Вікінгів (7 GBP) та Музею Йоркського Замку, де, зокрема, відтворена ціла англійська вулиця вікторіанської епохи (8,5 GBP).

Переїзд в Кембридж - один з найстаріших університетських центрів світу, розташований на річці Кем. Пішохідна екскурсія по Кембриджу: церква Тамплієрів, Каплиця Королівського Коледжу, історична будівля Університетського Сенату, де вручають заповітні дипломи випускникам університету. Екскурсійна прогулянка на човнах по річці Кем (12 GBP). Переїзд в Лондон. Розміщення в готелі 3 * в центрі Лондона. Ночівля.

12й день

Сніданок. Повний день в Лондоні. Оглядова екскурсія по Лондону з ліцензованим гідом (45 EUR), включаючи екскурсії в Тауер (18 GBP) і Вестмінстерське абатство (18 GBP), Біг Бен, Тауерський міст, Трафальгарська площа, будинок Британського Парламенту, Букінгемський палац Кафедральний собор Святого Павла, будинок на Бейкер Стріт, де жив знаменитий детектив Шерлок Холмс. Ночівля.

13й день

Сніданок. Вільний день в Лондоні. Для бажаючих, захоплююча поїздка в Віндзор (25 EUR) і  Стоунхендж (8 GBP). Ночівля.

14й день

Сніданок. Вільний день в Лондоні, можна безкоштовно відвідати: Британський музей, Музей Вікторії і Альберта, Музей Природної Історії. Також можна відвідати: Букінгемський Палац (19 GBP), Музей Мадам Тюссо (8 GBP), Колесо Огляду «Лондон Ай». Також можна зробити прогулянку на катері по Темзі, відвідати Нульовий меридіан в Грінвічі, покататися на знаменитих двоповерхових автобусах. Ночівля.

15й день

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт з Лондона.

За бажанням Ви можете продовжити перебування в Лондоні на бажану кількість ночей.

 

Вартість від 1495 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

 

У вартість включено:

 • проживання в готелях 2-3, номери з вигодами
 • харчування - сніданки в готелі
 • переїзд автобусом за вказаним маршрутом (кондиціонер, кавоварка, ТВ)
 • екскурсії, вказані в програмі
 • переїзди поромами Holyhead-Dublin, Belfast-Stranraer

У вартість не включено:

 • консульський збір - 124 EUR
 • авіапереліт - від 300 USD
 • додаткові екскурсії і вхідні квитки
 • проїзд в міському транспорті
 • страховка

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури у Великобританію
 5. >
 6. Англія, Шотландія, Ірландія - спадщина Кельтів