ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Мозаїка: Париж + Нормандія + Бретань + Долина Луари

 

1й день

Прибуття в Париж. Трансфер на комфортабельному автобусі в готель. Розміщення в готелі. Вільний час.

2й день

Оглядова автобусна екскурсія по Парижу. Відвідування музею парфумерії Фрагонар.

Вільний час. Можливість замовити додаткові екскурсії.

3й день

Вільний час. Можливість замовити додаткові екскурсії.

4й день

Вільний час. Можливість замовити додаткові екскурсії.

5й день

08:00 - зустріч з гідом.

Переїзд в місто Руан - місто вікінгів, древню столицю Нормандії. Руан - один з найбільших, старовинних і красивих міст Франції. У Руані передбачена оглядова пішохідна екскурсія з оглядом чудового Руанского Кафедрального собору, а також прогулянка по площі Старого ринку, пов'язаної з історією Жанни Д'Арк, і по вулиці Грос-Орлож з її старовинними баштовими годинниками.

 

Переїзд в місто Онфлер - один з найкрасивіших морських портів Франції. Прогулянка по Старому місту з мальовничими вуличками, соляними складами 17 століття, старими доками і старовинним кварталом Енкло. Прогулянка по набережній Святої Катерини, відвідування однойменної церкви - рідкісного прикладу дерев'яної архітектури 16 століття.

 

Подорож в Довіль - розкішний курорт на березі Ла-Маншу з найширшим піщаним пляжем і знаменитим дощатим променадом з «іменними» кінематографічними кабінками. Місто аристократів, казино і романтичних історій, навіяних культовим фільмом Клода Лелуша «Чоловік і жінка». Пішохідна прогулянка по місту.

 

Переїзд в Кан. В архітектурному відношенні Кан є одним з найбільш цікавих міст, розташованих в Північній Франції. Пішохідна прогулянка по місту. Ніч в готелі в м Кан.

6й день

Початок дня в Мон-Сен-Мішель. Абатство Мон-Сен-Мішель - справжня перлина середньовічної готики, острів-абатство, острів-міраж на гранітній скелі серед сипучих пісків, стрімких припливів і відливів, одна з паломницьких святинь християнського світу. Мон-Сен-Мішель внесений до списків об'єктів ЮНЕСКО і не має аналогів в світі по поєднанню архітектурних достоїнств, містичної історії та природної унікальності. Абатство, присвячене Архангелу Михаїлу, височить на горі з VII століття і всі ці століття притягує до себе людей. Сьогодні Мон-Сен-Мішель є другим за відвідуваністю після Парижа місцем у Франції.

 

Переїзд в Сен-Мало - місто-фортецю, притулок грізних корсарів, місце найпотужніших в Європі припливів і відливів, батьківщина першовідкривача Канади Жака Картьє. Пішохідна екскурсія по Intra Muros - старовинному місту, укладеним в кільце фортечних стін, з яких відкривається прекрасна морська панорама і вид на старовинні форти. Після екскурсії в крамничках міста можна придбати справжні бретонські сувеніри та ласощі.

 

Переїзд в Анже, пішохідна екскурсія по історичному центру самого англійського міста Франції, який став колискою і «другою столицею» англійської королівської династії Плантагенетів. Над містом і річкою багато століть панує велична фортеця з 15-ю грізними бастіонами, основу якої заклав в IX столітті, захищаючись від набігів норманів, войовничий і жорстокий господар цих місць - Фульк Нерра, граф Анжуйський. Місто в усі часи опинялося на перехрестях війн від доримской епохи до Другої світової війни, що дивом пощадила місто. Розміщення в м. Анжер.

7й день

Долина Луари. Відвідування замків Шенонсо, Амбуаз (внутрішній огляд) і Шамбор (зовнішній огляд).

Переїзд в Шенонсо - один з найкрасивіших і елегантних замків Долини Луари, замок-міст, що перекинувся через річку Шер. «Замок П'яти Дам», що належав прекрасній фаворитці Франциска II Діані де Пуатьє. Замок заслужено визнаний шедевром архітектури і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

 

Амбуаз - шедевр ренесансної архітектури, улюблений замок королів династії Валуа - Карла VIII і Франциска I; місце, де Леонардо да Вінчі зробив свої останні геніальні відкриття. Тут же великий італієць прожив свої останні роки (в замку Кло-Люсі що знаходиться поруч), знайшов свій вічний спочинок і залишив французькій короні в знак подяки свою магічну «Джоконду».

 

Шамбор - один з найбільш відомих і романтичних замків Франції. Він був побудований за наказом короля Франциска I Валуа, тонкого цінителя мистецтв, родоначальника епохи Ренесансу у Франції, покровителя Леонардо да Вінчі. Цей замок служив королю мисливською резиденцією, а заодно давав йому прекрасну можливість бути ближче до своєї коханої, графині Турі, яка жила неподалік.

Переїзд в Париж.

8й день

Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.

 

Вартість від 635 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру

 

У вартість включено:

 • розміщення в готелі вибраної категорії в Парижі і в готелях 3* по маршруту програми
 • харчування: сніданки
 • екскурсії за програмою з російськомовними гідами
 • транспортне обслуговування на комфортабельному автобусі з кондиціонером
 • групові трансфери аеропорт - готель - аеропорт до рейсів МАУ

У вартість не включено:

 • страховка - 7 EUR
 • переліт Київ-Париж-Київ
 • вхідні квитки в музеї по програмі і - близько 25 EUR
 • індивідуальний трансфер з аеропорту Парижа - 75 EUR (для 1-3 осіб)
 • доплати за салонні дати в готелях в Парижі

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури у Францію
 5. >
 6. Мозаїка: Париж + Нормандія + Бретань + Долина Луари