ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Екскурсійний тур - Прага + Карлові Вари + Чеський Крумлов

1й день

Виліт в Прагу. Зустріч в аеропорту біля стійки приймаючої компанії. Груповий трансфер в готель.

2й день

Сніданок.

9: 00-13:00 Пішохідна екскурсія Старе місто з теплоході прогулянку по Влтаві. Це 4 години захоплюючої розповіді про головні історичні пам'ятки Праги. Ви пройдете від Порохових воріт по середньовічних вуличках на Староместську площу. Ви побачите: Міську ратушу зі знаменитим Празьким Орлоя, Єврейський квартал, Карлів міст, Празьку Венецію. Невід'ємною частиною екскурсії є годинна теплохідна прогулянка по Влтаві, під час якої Ви зможете помилуватися незрівнянним видом набережної Праги.

3й день

Сніданок.

9: 00-13: 00 Екскурсія «Празький Град». Екскурсія почнеться у Страговського монастиря, ансамбль якого становлять костел Діви Марії і будівля Страговської бібліотеки. Потім Ви пройдете до сховища безцінної колекції літургійних скарбів Лореті, костелу, який відноситься до числа найбільш відвідуваних центрів паломництва в Чехії. І нарешті, Градчанська площа, обрамлена бароковими фасадами, що відкриває вхід в Празький Град, політичний та історичний центр міста, резиденцію Президента республіки. Тут Вас чекає знайомство з монументальним інтер'єром кафедрального собору Св. Віта, елегантними Королівським палацом, Золотою вуличкою - барвистим рядом маленьких будиночків, побудованих в 16-му столітті для королівських поданих.

4й день

Сніданок.

09:00 - Екскурсія в Карлові Вари - один з найзнаменитіших і красивих курортних міст Європи. Місто було засноване в середні століття і прославився своїми 12-ма гарячими мінеральними джерелами. Тутешні води лікують всі види захворювань: у Вас буде можливість спробувати цілющу воду з будь-якого джерела. Найвідоміший з них, Вржидло, вивергається на висоту 17 м. Бажаючі зможуть поплавати в термальному басейні під відкритим небом (при собі мати купальник, рушник, фен).

5й день

Сніданок.

09:00-19:00 Екскурсія в Чеський Крумлов - місто, що входить в список пам'яток, що охороняються ЮНЕСКО. Унікальний урбаністичний ансамбль трьохсот історичних будинків, а також Державний Град і замок, другий за розмірами після Празького граду, привертає сюди безліч відвідувачів і по праву носить назву «Перлина ренесансу». Щорічно в Крумлові проводяться Міжнародні фестивалі. Бажаючі зможуть відвідати «Музей воскових фігур», «Музей тортур», а також одну з найвідоміших фортець Чехії - Чеський Крумлов, засновану в першій половині ХIII століття. Замок Добржішь - побудований в стилі Рококо, свій нинішній вигляд зберіг з 1745-1765 рр., коли його перебудував Йінджіх Павло Маннсфільд. Експозиція і французький парк замка відкриті для відвідувачів цілий рік.

6й день

Сніданок. Вільний час.

7й день

Сніданок. Вільний час.

8й день

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.

 

Вартість від 393 EUR на людину при розміщенні в двомісному номері.

Вартість залежить від категорії готелів і дати початку туру.

 

У вартість включено:

 • авіапереліт Київ-Прага-Київ
 • проживання в готелі обраної категорії 8 днів/7 ночей
 • харчування в готелі - сніданки
 • груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт
 • екскурсії по програмі
 • медична страховка

У вартість не включено:

 • оформлення візи - 55 EUR
 • додаткові екскурсії

Ціни на іншу категорію готелю і інший тип розміщення запитуйте індивідуально. Ви можете зателефонувати по телефону
+38 (044) 456 78 15 або відправити швидкий запит до нашого офісу

 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Каталог турів
 3. >
 4. Екскурсійні тури в Чехію
 5. >
 6. Прага + Карлові Вари + Чеський Крумлов