Відпочинок і лікування в Закарпатті 2021

Кращі санаторії та готелі Закарпаття

У даному розділі представлені ціни 2021 на кращі готелі і санаторії Закарпаття з басейном, кваліфікованим медичним персоналом та сучасним оздоровчим центром.

Щоб забронювати номер в Закарпатті або купити путівку з санаторій, Ви можете зателефонувати за номером +38 (044) 456-78-15. Також можна відправити швидкий запит до нас в офіс і дізнатися вартість путівки в Закарпаття

 

Готель-ранчо Золота Гора 4*
Санаторій Карпатія 4*
Готель Reikartz Карпати
Готель Reikartz Поляна
Готельно-оздоровчий комплекс Фантазія
Курорт для усамітнення Богольвар
Пансіонат Сонячна Долина
Санаторій Гірська Тиса
Санаторій Теплиця
Санаторний комплекс Деренівська Купіль

Курорт Закарпаття - один з найбільш унікальних і мальовничих куточків України, здавна славиться своїми бальнеологічними, оздоровчими та гірськолижними курортами. Завдяки особливому мікроклімату, багатим природним та історико-культурним ресурсам планувати відпочинок тут можна і влітку і взимку. Щорічно готелі і санаторії області приймають на лікування та оздоровлення тисячі українських та іноземних туристів.

Місцеві мінеральні води унікальні за своїм мінеральним складом і нітрохи не поступаються водам світових бальнеологічних курортів, а в чомусь навіть перевершують їх. Вони ефективно використовуються для профілактики і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату і нервової системи, органів системи кровообігу. На території курорту розташовано близько 500 джерел, які представляють всі основні групи мінеральних вод. Санаторії та готелі в Закарпатті застосовують цілющі води для прийняття лікувальних ванн і питного водолікування. Купуючи путівки в санаторії області, Ви можете бути впевнені, що досвідчені медичні працівники запропонують Вам індивідуальну програму лікування чи загального оздоровлення.

Ціни на путівки в оздоровниці курорту порадують багатьох. Цей різноплановий курорт пропонує розміщення як в недорогих приватних пансіонатах, так і в санаторіях класу люкс. Сучасні готелі з басейном пропонують всі умови для релаксу найвимогливіших клієнтів. Дешеві тури в Закарпаття пропонують міні-готелі в приватному секторі.

Туристичні бази Закарпаття пропонують широкий спектр послуг для сімейного оздоровлення: дитяче меню в ресторані, обладнані ігрові кімнати з аніматорами та досвідченими вихователями. Збираючись в туди на відпочинок з дітьми, не забудьте оформити довідку про наявність щеплень, яку необхідно пред'явити при поселенні в санаторій або готель.

Купивши тур в Закарпаття, Ви зможете здійснювати захоплюючі екскурсії або насолоджуватися пішохідними прогулянками, ходити за ягодами і грибами в ліс, дегустувати страви місцевої кухні, і звичайно ж оздоровлюватися цілющими водами Закарпаття.