Відпочинок і лікування в Трускавці 2021

Кращі санаторії та готелі Трускавця

Пропонуємо Вашій увазі ціни 2021 на кращі курортні санаторії та готелі Трускавця з басейном, а також обладнані сучасним медичним центром.

Ви можете забронювати номер в Трускавці або купити путівку з санаторій Трускавця зателефонувавши до нашого офісу за номером +38 (044) 456-78-15. Також можна відправити швидкий запит до нас в офіс і дізнатися вартість путівки в Трускавець. 

 

Курортний комплекс Ріксос-Прикарпаття (Rixos-Prykarpattya) 5*
Міротель (Mirotel Resort & SPA) 5*
Санаторно-курортний комплекс Женева (Luxury Resort) 4*
Вілла Христина
Готель Весна
Курортний готель Лісова Пісня
Курортно-готельний комплекс Світязь
Санаторій Алмаз
Санаторій Кристал
Санаторій Молдова
Санаторій Шахтар

Курорт Трускавець - відомий не тільки в Україні, а й за її межами бальнеологічний центр з розвиненою інфраструктурою в передгір'ях українських Карпат. На його території зосереджено близько 25 джерел з великим запасом підземних вод і покладів озокериту.  Мінеральні води «Нафтуся», «Софія», «Броніслава», «Юзя», «Марія» успішно використовуються при лікуванні захворювань органів травлення, нирок та обміну речовин. «Нафтуся» - гідрокарбонатна магнієво-кальцієва, гіпотонічна мінеральна вода, застосовується для профілактики урологічних захворювань і обміну речовин, виводить пісок і дрібні камені. «Софія» - хлоридно-сульфатно-натрієва, застосовується для лікування хвороб органів шлунково-кишкового тракту. «Броніслава» - мінеральна хлоридно-натрієва, використовується для полоскань при захворюваннях верхніх дихальних шляхів. «Юзя» - слабомінералізована з ледь помітним запахом сірководню, використовується для зовнішнього застосування в вигляді ванн, зрошень, гідромасажу, інгаляцій і промивань, сприятливо впливає на шкіру. «Марія» - мінеральна хлоридно-сульфатно-натрієва, показана при панкреатиті і цукровому діабеті, стимулює моторику кишечника і знижує шлункову секрецію.

Лікування в Трускавці включає: водолікування, фізіопроцедури і озокеритолікування. Купуючи путівки в санаторії міста, Ви можете бути впевнені, що досвідчені лікарі підберуть для Вас відповідну програму оздоровлення.

Пансіонати і вілли регіону розташовані в наймальовничіших місцях міста, що робить привабливим відпочинок і влітку, і взимку. Ви зможете насолодитися захоплюючими екскурсіями в Карпати чи пішохідними прогулянками по парковій зоні курорту, викупатися в озері, сходити за ягодами і грибами в ліс і продегустувати дивовижні страви Карпатської кухні.

Трускавець - район різноплановий і пропонує умови як для відокремленого, так і для галасливого відпочинку в компанії. Його готелі пропонують широкий спектр послуг для сімейного релаксу - збалансоване дієтичне харчування, обладнані дитячі кімнати з вихователями та аніматорами, облаштовані дитячі майданчики. Збираючись до Трускавця на відпочинок з дітьми, не забудьте подбати про довідки про щеплення, які необхідно пред'явити при поселенні в санаторій або готель.

Ціни на готелі в регіоні набагато нижчі, ніж на інших Європейських бальнеологічних курортах, а якість послуг нітрохи не гірше. До послуг гостей різні категорії номерів, які розраховані як на відокремленому відпочинку і оздоровлення, так і на відпочинок всією сім'єю.

Багато санаторіїв курорту Трускавець розташовують басейном і пропонують послуги сучасних СПА-центрів. Дешевий відпочинок в Трускавці і невисокі ціни пропонують санаторії економ класу.

На нашому сайті Ви знайдете путівки на будь-який бюджет!