Лікування та відпочинок в Східниці 2021

Кращі готелі і санаторії Східниці

У даному розділі представлені опис і ціни 2021 на курортні готелі і санаторії Східниці з басейном, сучасними медичними центрами і кваліфікованим персоналом.

Щоб купити путівку з санаторій або забронювати номер в Східниці, Ви можете зателефонувати +38 (044) 456-78-15. Також можна дізнатися вартість путівки в Східницю відправивши швидкий запит до нас в офіс.

 

Готель Три Сини та Донька 5*
Готель Київська Русь 4*
Готель Три Сини та Донька 4*
Лікувально-оздоровчий комплекс ДіАнна 4*
СПА-отель Респект 4*

Курорт Східниця - молодий бальнеологічний центр в Західній Україні. Цілющі мінеральні води селища за своїм складом не мають аналогів в Європі і ефективно застосовуються при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту і нирок. На його території зосереджено 38 джерел, 17 бурових свердловин і близько 25 джерел ще не розвідані. За мінералізацією та хімічним складом місцеві води поділяють на: хлоридно-натрієві (від 35 до 100 г / л і більше) з підвищеним вмістом брому; слабомінералізірованні (до 1 г / л) з підвищеним вмістом органічних речовин; середньомінералізована, гідрокарбонатні і хлоридно-гідрокарбонатні натрієві: (свердловина № 2 "С"). Основний лікувальною водою бальнеологічного району є мінеральна вода «Нафтуся».

 

Відпочинок в Східниці влітку і взимку - це прекрасна можливість відновити свої сили далеко від міської суєти та поліпшити здоров'я за допомогою мінеральних джерел. Санаторії в рекреаційному селищі пропонують широкий асортимент процедур з профільного лікування і загального оздоровлення організму. Особливою популярність користуються його готелі з басейном і СПА-центром. Для зручності відпочиваючих лікування пропонується у вигляді комплексних програм, що включають застосування мінеральних вод Східницького родовища, медичних процедур, дієтичного харчування та прогулянок на свіжому повітрі.

Пропонують оздоровниці і зимовий відпочинок. На цей період, пансіонати і санаторії курорту розробляють цікаві екскурсійні програми та пропонують трансфери до гірськолижних курортів.

Практично всі готелі Східниці пропонують комфортабельний відпочинок з дітьми. У готелях курорту функціонують дитячі кімнати з вихователями, обладнані дитячі майданчики, розроблено спеціальне харчування.

На нашому сайті представлені кращі заклади розміщення Східниці і ціни на оздоровчі путівки. Ви можете вибрати путівки в санаторії Східниці на будь-який бюджет. Ціни на лікування в Східниці невисокі, що дозволяє відпочивати на курорті кілька разів на рік.