Санаторій Перлина Прикарпаття, Моршин

Показати на мапі

Розташування: Санаторій Перлина Прикарпаття розташований в центрі курорту Моршин, в парковій зоні. Складається з двох корпусів: корпус №1 (6 поверхів, ліфт), корпус №2 (4 поверхи, ліфт). Корпуси санаторію Перлина Прикарпаття розміщені в 80 м від Діагностичного центру та 150 м від бювету мінеральних вод. Їдальня санаторію знаходиться в 15 м від спальних корпусів.


Категорії номерів: Всього 127 номерів різного рівня комфортності.


1-кімнатний 1-місний економ + (15 м2). У номері: односпальне ліжко, набір меблів, телевізор, холодильник, чайник, санвузол (душ, туалет, умивальник).

1-кімнатний 2-місний економ + (17 м2). У номері: два окремих ліжка, набір меблів, холодильник, телевізор, санвузол (душ, туалет, умивальник).

1-кімнатний 1-місний покращений (15 м2). У номері: ліжко, набір меблів, телевізор, холодильник, чайник, санвузол. Номери з хорошим ремонтом.

1-кімнатний 2-місний покращений (21 м2). У номері: два односпальні ліжка, набір меблів, телевізор, холодильник, чайник, санвузол (душ, туалет, умивальник). Номери з хорошим ремонтом.

2-кімнатний 2-місний покращений (35 м2). У номері: спальня (двоспальне ліжко або два односпальні), вітальня (диван), додаткові меблі, чайник, телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник). Номери з хорошим ремонтом.


Інфраструктура санаторію Перлина Прикарпаття: спортивні майданчики, екскурсійне бюро.


Водопостачання: холодна і гаряча вода - цілодобово.


Адреса санаторію Перлина Прикарпаття: Україна, Львівська обл., М Моршин, вул. С. Бандери, 5.


Як дістатися до санаторію Перлина Прикарпаття, Моршин:

- Поїздом до Львова, далі маршрутним таксі до Моршина (85 км);

- Поїздом до Стрия, далі з залізничного вокзалу маршрутним таксі до Моршина (16 км).


Путівки в санаторій Перлина Прикарпаття можна забронювати за телефоном +38 (044) 456-78-15 або відправивши швидкий запит в офіс нашому менеджеру.

Також, у нас можна отримати необхідну для Вам інформацію з бронювання залізничних квитків, організації трансферів, оформлення страховок та екскурсіях в Моршині.


Повернутися до списку готелів