Санаторій Дністер, Моршин

Показати на мапі

Розташування: Санаторій Дністер розташований в лісопарковій зоні, в центрі курорту Моршин, в 350 м від бювету мінеральних вод і в 50 м від діагностичного центру. Складається з двох корпусів: корпус №2 (8 поверхів, 2 ліфти), корпус №4 (3 поверхи). Їдальня санаторію Дністер знаходиться через дорогу від спальних корпусів.


Категорії номерів: Всього 240 номерів різного рівня комфортності. У 2009-2010 р проведена повна реконструкція номерів в корпусі №2.


1-кімнатний 2-місний економ + (17 м2). У номері: два окремих ліжка, набір меблів, телевізор, холодильник, чайник, санвузол (душ, туалет, умивальник).

1-кімнатний 1-місний покращений (21 м2). У номері: односпальне ліжко, телевізор, чайник, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник). Номери з хорошим ремонтом.

1-кімнатний 2-місний покращений (21 м2). У номері: сімейне ліжко або два окремих, набір меблів, телевізор, холодильник, чайник, санвузол (душ, туалет, умивальник). Номери з хорошим ремонтом.

2-кімнатний 2-місний покращений (31 м2). У номері: спальня (двоспальне ліжко або два окремих), вітальня (розкладний диван), набір меблів, телевізор, холодильник, чайник, санвузол (душ, туалет, умивальник). Номери з хорошим ремонтом.


Інфраструктура санаторію Дністер: діагностичний центр, спортивні майданчики, сауна, екскурсійне бюро, Wi-Fi в номерах категорії «покращений» в корпусі №2 (з 5-го по 8-й поверх).


Водопостачання: холодна і гаряча вода - цілодобово.


Адреса санаторію Дністер: Україна, Львівська обл., м Моршин, вул. С. Бандери, 6-Б.


Як дістатися до санаторію Дністер в Моршині:

- Поїздом до міста Львів, далі - маршрутним таксі до міста Моршин (85 км);

- Поїздом до міста Стрий, далі з залізничного вокзалу маршрутним таксі до міста Моршин (16 км).


Путівки в санаторій Дністер Ви можете забронювати зателефонувавши за номером телефону +38 (044) 456-78-15 або відправивши швидкий запит до нашого офісу.

Також, у нас Ви можете отримати додаткову інформацію з оформлення страховки, придбання залізничних квитків, екскурсійного обслуговування та трансферів в Моршині.


Повернутися до списку готелів