Лікування і відпочинок в Моршині 2021

Кращі санаторії та готелі Моршина

В цьому розділі Ви знайдете кращі ціни 2021 на недорогі готелі та санаторії Моршина з кваліфікованим медичним персоналом і сучасними медичними центрами.

Зателефонувавши нам за номером +38 (044) 456-78-15, Ви зможете вигідно купити путівку з санаторій Моршина або забронювати номер в Моршині за низькою ціною. Також можна відправити швидкий запит до нашого менеджера і отримати безкоштовну консультацію про вартість путівки в Моршин і наявність місць.


Санаторій Дністер
Санаторій Лаванда
Санаторій Перлина Прикарпаття
Санаторій Світанок
Санаторій Черемош

Курорт Моршин - відомий і популярний з 19 століття бальнеологічний центр Прикарпаття. Завдяки унікальному складу, зокрема, підвищеному вмісту сульфатно-магнієвих солей, лікувальні води Моршина ефективно застосовуються при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчовивідних шляхів. Вода з джерела № 1 - хлоридно-сульфатна натрієво-калієво-магнієва, має високий лікувальний ефект при захворюваннях органів травлення, що супроводжуються зниженим вмістом соляної кислоти в шлунковому соку. Вода джерела № 6 - сульфатна магнієво-калієво-натрієва, з відносно низьким вмістом хлоридів натрію. Іонний склад води має позитивний вплив на функціональний стан шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишкывника. Джерело Божої Матері (№4) - гідрокарбонатно-кальцієва вода, застосовується для лікування сечокам'яної хвороби і сечокислих діатезів. Природні лікувальні чинники курорту, відмінна лікувально-діагностична база і розвинена інфраструктура роблять лікування в Моршині привабливим не тільки для українських туристів, а й для іноземних громадян. Доступні ціни на путівки в місцеві оздоровниці  дозволяють проходити курс лікувально-оздоровчих процедур щороку.

Санаторії рекреаційного регіону оснащені сучасним діагностичним обладнанням, висококваліфіковані лікарі використовують новітні методи лікування. Купуючи путівки, Ви можете бути впевнені, що досвідчені медичні фахівці складуть для Вас індивідуальну програму оздоровлення і лікування, вміло використовуючи місцеві мінеральні води.

М'який клімат, кристально-чисте повітря і чарівні пейзажі роблять привабливим перебування в Моршині взимку і влітку. Його оздоровниці розташовані в парковій зоні, поруч з бюветом мінеральних вод і водолікарню.

Приватні готелі Моршина пропонують послуги для сімейного відпочинку - збалансоване дієтичне харчування, облаштовані дитячі майданчики. Перлина курорту - санаторій Лаванда - пропонує до послуг гостей різні категорії номерів, розраховані як на відокремленому відпочинку, так і на відпочинок великою родиною. Є також в курортному місті готелі і санаторії з басейном і СПА-центром. Плануючи поїздку в Моршин на оздоровлення з дітьми, заздалегідь подбайте про довідки про щеплення, які будуть необхідні для поселення.

Замовляйте путівки в готелі в Моршині - ціни Вас приємно здивують!