ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Замовлення залізничних квитків

Заповнивши коротку форму замовлення, Ви заощадите час на пошук залізничних квитків.

Послуга надається тільки корпоративним клієнтам з можливістю оплати за безготівковим розрахунком

Всі поля обов'язкові для заповнення

Квиток

Тип вагону

Звідки

Куди

Дата відправлення

+/-

Дата повернення

+/-

Контактна особа

Телефон

Наприклад: +380444567815

або

E-mail

+   Додати коментарПослуга Замовлення залізничних квитків - простий і зручний спосіб для юр осіб замовити і купити залізничний квиток по Україні або за кордон з подальшою оплатою за безготівковим розрахунком. Оформлення запиту у нас на сайті займе менше хвилини. Заповніть форму, вибравши пункт призначення, тип вагона і вказавши дати. Залиште коректні контактні дані. В поле Коментар можна написати побажання - бажаний поїзд, час відправлення, розташування купе або полки, а також зручну для Вас форму зворотного зв'язку. Отримавши запит, наш менеджер в найкоротші терміни перевірить наявність місць та надасть інформацію по вартості.

Якщо заповнення заявки викликає у Вас складності - зателефонуйте до нас в офіс в Києві за номером +38 (044) 456 78 15 або скористайтеся опцією Онлайн консультант.

Звертаємо Вашу увагу, що покупка залізничних квитків за безготівковим розрахунком юридичними особами можлива тільки за умови підписання договору на корпоративне обслуговування. Уклавши з нами договір, Ви отримуєте можливість придбання квитків на поїзд без передоплати.

Всі замовлення закриваються Актами виконаних послуг.

 


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Замовлення залізничних квитків