ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Страховка для виїзду за кордон - швидке замовлення

Заповнивши коротку форму замовлення, Ви не тільки заощадите час на пошук туристичної страховки, але і зможете купити страховий поліс за ціною, кращою ніж онлайн!

Всі поля обов'язкові для заповнення

Країна

Дата прибуття

  

Дата відправлення

  

Контактна особа

Телефон

Наприклад: +380444567815

або

E-mail

+   Додати коментарЗамовлення страховки для виїзду за кордон з України - прекрасна альтернатива покупці страхового поліса онлайн.

Головні критерії пошуку туристичної страховки - швидкість оформлення, вартість і надійність страхової компанії. Відправивши запит до нашого менеджера в Києві, Вам не доведеться витрачати багато часу, читати відгуки і порівнювати ціни різних компаній. Адже для онлайн-розрахунку реальної вартості поліса Вам кожен раз необхідно буде заповнити всі поля, ввести коректні дані телефону і електронної адреси, вказати прізвища, дати народження і так далі. Наші фахівці оберуть найбільш прийнятний за ціною варіант, зроблять калькуляцію і вишлють пропозицію будь-яким зручним для Вас способом. При цьому ми гарантуємо надійність наших партнерів, з якими ми співпрацюємо багато років.

Крім того, наші менеджери проконсультують Вас з питань придбання страховки для візи, в тому числі для Шенгену. Існує багато нюансів при оформленні туристичної страховки для багаторазової візи. Зокрема, далеко не завжди є необхідність оформляти її на весь термін (півроку або рік): багато консульств приймають документи зі страховкою лише на перший в'їзд, а це дозволяє істотно заощадити.

Також важливим моментом туристичного страхування є можливість інформаційної підтримки туристів при настанні страхового випадку. Перебуваючи за межами України, Ви зможете отримати від наших фахівців кваліфіковану консультацію за допомогою електронної пошти, Viber, Skype, Messenger, SMS, і інших сучасних засобів комунікації.

Скористайтеся послугою Замовлення страховки для туриста - заповнення форми займе не більше хвилини! 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Замовлення страховки