ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Сплав по річці Шуя на моторафтах

Корпоративний тур до Карелії

 

Пропонуємо Вам безпечний, повний емоцій і вражень, один з найпопулярніших маршрутів активного відпочинку по Карелії.

 

1й день

Зустріч групи на залізничному вокзалі в м. Петрозаводськ. Від'їзд до ТСК «Алекка» (66 км). Видача спорядження. Виїзд до початку маршруту - с. Хаутоваара (55 км). Обід і вечеря в польових умовах. Підготовка спорядження до сплаву. Інструктаж з техніки безпеки. Ночівля в наметах.

 

2-6 дні

Відпрацювання навичок управління моторафтом на плесових ділянці. Сплав по річці Шуя: 15 порогів I-III категорії складності, обнесення (гребля Ігнольской ГЕС і поріг Кеняйкоскі), загальна протяжність - 98 км. Закінчення біля сел. Половина. В один із днів туристська лазня.

 

7й день

Сніданок біля багаття. Вільний час. Обід . Трансфер до Петрозаводська на залізничний вокзал.

 

Моторафти - спеціальні надувні човни для сплаву, що володіють високим ступенем надійності, за рахунок великої жорсткості багатосекційного корпусу з ПВХ матеріалів, дозволяють швидко проходити плесові ділянки. Інструктор в кожному рафті. Під час походу учасники під керівництвом інструкторів заготовляють дрова для багаття, встановлюють намети, допомагають готувати їжу на вогнищі.

 

 Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Сплав по річці Шуя на моторафтах