ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Круїз по Нілу - Асуан-Луксор

Корпоративний тур до Єгипту

 

1й день

Переліт до Хургади . Зустріч з координатором. Трансфер в готель. Відпочинок. Ночівля.

 

2й день

Відпочинок в готелі. Ночівля.

 

3й день

Відпочинок в готелі. Ночівля.

 

4й день.

Виписка з готелю. Трансфер в Асуан. Посадка на корабель до обіду. Ви відкриєте для себе гігантську високу греблю, незавершений Обеліск і храм в Філах, присвячений богині Ісіді. Вечеря і ночівля на борту в Асуані.

 

5й день

Рано вранці корабель відправиться в Ком Омбо, де Ви відвідаєте незвичайний подвійний храм, присвячений богу-крокодилові Собек і богу Хоруру. Обід на борту. Ви отримаєте можливість насолодитися прекрасними пейзажами Нілу по дорозі в Едфу, де побачите величезний храм, присвячений богові Хору, і досліджуєте його разом з гідом. По дорозі Ви також відвідаєте різнокольорові місцеві базари, де зможете купити сувеніри. Вечеря і ночівля на борту.

 

6й день

Луксор. Після сніданку саме час зосередитися на західному березі Луксора - відкрити для себе прекрасні долини Королів і Королев, де покоління фараонів і знаті поховані в саркофагах, вирізаних у схилах і охоронюваних двома величезними Колосами Мемнона. Потім Ви відвідаєте храм цариці Хатшепсут, після чого повернетеся на корабель для обіду. Ви приємно проведете час на східному березі Луксора - пройдетеся серед колон храму, присвяченого богу Амуну Ра, і вздовж вервечки сфінксів в храмах Карнак і Луксор. Вечеря і ночівля в Луксорі.

 

7й день

Сніданок. Трансфер в аеропорт Хургади. Виліт в обраному напрямку.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Круїз по Нілу - Асуан-Луксор