ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Чернігів - Скарби північної столиці

Корпоративний екскурсійно-пізнавальний тур

 

1й день


08:00 Виїзд з Києва. По дорозі, відвідування Козельця - невеликого містечка в Чернігівській області.


09:00 прибуття в Козелець. Огляд собору Різдва Богородиці - одного з найкрасивіших соборів України, створеного за замовленням Наталії Дем'янівни Розумовської («Разуміхі»), матері Олексія та Кирила Розумовських.


Переїзд в Чернігів.


11:00 Прибуття до Чернігова. Прогулянка по легендарним Болдиним горам - височини, яка сформувалася ще в дольодовиковому періоду. За переказами саме на цьому місці був похований богатир Ілля Муромець.


Відвідування Антонієвих печер (культовий пам'ятник XI ст.). Особливою реліквією тут вважається найбільша в Європі підземна церква, кістниця і келія Антонія Печерського. Саме в цих печерах багато туристів бачать привид ченця.


Відвідування Троїцько-Іллінського монастиря. Тут можна прикластися до чудотворних мощів відомих святих - Феодосія Углицького, Лаврентія Чернігівського та Філарета Гумілевського.


13:00 Обід в затишному чернігівському ресторанчику.


14:00 Оглядова екскурсія по Валу. Вас чекає безліч цікавих фактів з життя Чернігова. Ви можете сфотографуватися на тлі найдавнішого в Україні храму - Спасо-Преображенського собору, побачити Борисоглібський собор ХІІ ст. і Чернігівський колегіум.


15:00 Екскурсія на Чернігівський пивзавод. Знайомство з технікою пивоваріння.


16:00 Дегустація пива і закусок. Досвідчений гід розповість про правила дегустації пива, а також незвичайні таємні історії з життя Чернігова.


17:00 Вільний час.


18.00 Від'їзд до Києва.


Прибуття до Києва орієнтовно о 20:00Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Скарби північної столиці – Чернігів