ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Військовий корпоратив з Валерієм Сараулою

Одноденний захід на основі реаліті-шоу "За склом: Тепер ти в Армії"

 

Валерій Сараула - популярний український телеведучий, шоумен, єдиний дослідник аномальних явищ на українському телебаченні, пропонує великим компаніям перевірити свою стійкість до серйозних випробувань в реальних екстремальних армійських умовах під керівництвом справжніх військових фахівців.

 

1й день

Місце збору групи - за бажанням замовника.

Програма побудована за методикою і на основі реаліті-шоу "За склом: Тепер ти в Армії", участь в якому Валерій Сараула брав в 2002 році, і включає в себе стрільбу з різних видів зброї, подолання смуги перешкод, марш-кидок, змагання з прикладних армійських дисциплін, участь в адаптованих військових діях на місцевості, естафети, польову кухню, конкурс військової пісні і армійську розважальну програму. Один день в армії стане незабутнім враженням для тих, хто служив і не служив у лавах збройних сил, додасть нових емоцій і вражень!

 

 Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Військовий корпоратив з Валерієм Сараулою