ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Вірменія і Ліван

Ексклюзивний тур для ваших співробітників, клієнтів і ділових партнерів

 

1й день

Прибуття в міжнародний аеропорт Єревана, зустріч і трансфер в готель.

Ночівля.

2й день

Сніданок у готелі. Тур почнеться з панорамної екскурсії по Єревану. Потім відвідування Історичного музею Вірменії. Він має національну колекцію з 400 000 предметів і був заснований в 1920 році. Вільний час в місті.

Обід.

В продовження туру, відвідування фабрики коньяків Арарат. Ви познайомитеся з виробництвом коньяку, побачите всі етапи його виробництва і насолодитеся вишуканим смаком і ароматами різних видів коньяків Арарату. Повернення в готель.

Ночівля.

3й день

Сніданок у готелі. День почнемо з відвідування Інституту стародавніх рукописів Матенадаран, в якому розміщено 23 тисячі рукописів, фрагментів і пергаментів.

Обід.

Відвідування Ечміадзинського собору, головного храму Вірменської апостольської церкви і першого офіційного християнського храму в світі, побудованого в 301 році. Потім відвідаємо храм Звартноц, який є видатною пам'яткою світової архітектури, свідченням високого рівня розвитку художньої та інженерної думки в 7-му столітті.

Повернення в Єреван. Ночівля.

4й день

Сніданок у готелі. Поїздка в монастир Хор Вірап, де Святий Григорій Просвітитель був укладений в яму царем Трдатом III протягом 15 років за те, що він християнин. Потім ми відвідаємо вірменський монастир Нораванк, побудований в 13 столітті і відомий своєю унікальною архітектурою.

Після обіду в Нораванк відвідування Караунджа - доісторичного мегалітичного комплексу, що нагадує Стоунхендж, який знаходиться недалеко від міста Сісіан в Сюнікській області Вірменії.

Прибуття в Горіс і розміщення на нічліг.

5й день

Сніданок у готелі. Відвідування села Хндзореск, широко відомого своїм каньйоном з мальовничими скелями та древнім печерним поселенням. Штучні печери, деякі з яких в даний час використовуються в якості стаєнь і складів, були заселені до 1950-х років.

Обід.

Після обіду продовжимо екскурсію в монастир Татев, який колись був найбагатшим середньовічним монастирем в Вірменії. Переїзд на найдовшій у світі канатній дорозі між Халідзором і Татевскій монастирем, яка пролягає через глибоку ущелину річки Воротан.

Повернення в Горіс. Ночівля.

6й день

Сніданок в готелі і виселення. Відвідування вірменського монастиря Аріванк (9-12 століття), розташованого вздовж південно-західних берегів озера Севан.

Обід.

Після обіду ми відвідаємо місто Діліжан - "національний парк" Вірменії, гірськокліматичний і бальнеологічний курорт з чарівною природою і незвичайною архітектурою. Відвідування монастиря Агарцін.

Повернення в Єреван і нічліг.

7й день

Сніданок у готелі. Відвідування храму Гарні, який є єдиним збереженим прикладом вірменської язичницької культури. Потім вирушаємо в прекрасний християнський монастир Гегард. Цей древній монастир був вирізаний з суцільного каменю в період з 11 по 13 століття.

Обід в місцевому ресторані, де подають свіжоприготований вірменський лаваш.

Трансфер в Єреван і прощальна вечеря в Єревані. Ночівля.

8й день

Виселення з готелю. Виліт з Єревана і прибуття в Бейрут. Трансфер в готель. Вільний час і нічліг в Бейруті.

9й день

Сніданок у готелі. Пора досліджувати столицю і найбільше місто Лівану, який ще називають «Париж Близького Сходу». Основні його пам'ятки - це статуя мучеників, ринок Souk el akel і будівля парламенту, які є частиною ансамблю, що займає площу 1,8 мільйона квадратних метрів. Ви також відвідаєте Національний музей Бейруту, щоб познайомитися з історичною і археологічною спадщиною міста. Це головний музей археології в Лівані, його колекцію почали збирати після Першої світової війни, а офіційно він був відкритий в 1942 році. Програма цього дня включає обід.

Ночівля.

10й день

Сніданок у готелі. Тур починається з відвідин Печер Джейта, в 20 км на північ від Бейрута. Цей печерний комплекс - один з найкрасивіших у світі, номінований на сьоме чудо світу.

Екскурсія починається у Верхній печері що не затоплюється, вона складається з трьох залів висотою більше ста метрів. Тут можна побачити восьмиметровий сталагміт - один з найдовших у світі. Нижня печера була відкрита в 1836 році, її протяжність становить 6230 метрів. Підземною річкою можна здійснити прогулянку на човні.

Далі ми досліджуємо один з найстаріших міст в світі - Біблос, якому не менше 7000 років. Це найбільший археологічний район країни. Під владою єгипетських фараонів Біблос був комерційною і релігійною столицею фінікійського узбережжя.

Обід.

Пора побачити чудовий панорамний вид на затоку Джунія (600 м над рівнем моря - 26 км від Бейрута). Статуя Діви Марії була зведена тут у 1908 році. В її основі знаходиться каплиця з зовнішніми гвинтовими сходами, які ведуть до вершини, а також станція канатної дороги, яка веде від затоки Джунія до гори Харіссой.

Повернення в готель та ночівля.

11й день

Сніданок у готелі. Тур починається з відвідин стародавнього міста Баальбек, який знаходиться в 85 км від Бейрута в долині Бекаа. Основні його пам'ятки - це величезний Південний камінь і храмовий комплекс - храми Юпітера, Бахуса і Венери. Це найбільший і найкраще збережений корпус римської архітектури. Наступна зупинка - місто Анжар, який був побудований на початку 8-го століття. Тут збереглися руїни стародавнього торгового міста - унікального археологічного пам'ятника епохи династії Омейядів. Усередині потужних укріплень міста знаходяться залишки вулиць, три палацу, базари, два хаммама і мечеть.

Обід.

Заключна «родзинка» цього туру - відвідування винного заводу Ксара (дегустація вин і відвідування погребів). Повернення в готель та ночівля.

12й день

Виселення з готелю. Трансфер в міжнародний аеропорт Рафіка Харірі. Виліт додому.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Вірменія і Ліван