ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Кращі грузинські миті

Показати на мапі

Корпоративний тур до Грузії

1й день

Прибуття в неймовірний Тбілісі. Зустріч з представниками приймаючої сторони. Трансфер і заселення в готель.

Cердце столиці - Кафедральний собор «Самеба» (Собор Пресвятої Трійці), побудований в 21 столітті, найбільший православний храм у світі. Захисниця Тбілісі - фортеця «Нарікала», у дворі якої знаходиться прекрасний храм, пропонує захоплюючі види на місто. Туди ми піднімемося на нових підйомниках, так Ви зможете відчути всю красу Старого Міста ще яскравіше.

Відвідування гори «Мтацмінда» і пантеону, де поховано багато відомих письменників, артистів, вчених і національних героїв Грузії.

Прогулянка по вуличках Шарден і Леселідзе, де у Вас буде можливість відчути колорит старого Тифліса. У минулому ці вулиці представляли собою вузькі проходи, тісно забудовані торговими лавками, ремісничими майстернями і були найбільшими багатолюдними куточками міста. Сьогодні тут як і раніше багато людей. Планування вулиць збережено. Величезна кількість кафе, барів, ресторанів і магазинчиків залучають місцевих жителів і туристів.

Вечеря в одному з кращих національних ресторанів Грузії з хореографічними виступами і живою музикою, а також річками вина!

Вільний час і ночівля в Тбілісі.

 

2й день

Сніданок в готелі. Перша зупинка в Мцхета. Це місто - жвава книга історії Грузії, місто - спадщина ЮНЕСКО. Тут ми відвідаємо Кафедральний Собор «Светіцховелі» - церковний центр Грузії, одне з головних архітектурних споруд країни, його будівництво збігається з новим етапом розквіту в Грузії.

Піднімемося в монастир Джварі (V в), де за переказами молилася просвітителька Грузії Свята Ніно. Звідси відкривається прекрасна панорама. Під Мцхета ми відвідаємо грузинську селянську родину, яка пригостить Вас обідом з кращих грузинських страв. Господар виноробні розповість про свої виноградники і запропонує продегустувати вино і чачу. А також тут Вас очікують захоплюючі уроки з приготування грузинських страв разом з господинею.

Далі відвідаємо «Уплісціхе» - дивовижне місто, засноване в кінці II тисячоліття до нашої ери. Ця найдавніша фортеця - титанічна робота по створенню цілого міста з кам'яної тверді.

Прибуття в Боржомі. Боржомі - не просто дуже красивий, але й неймовірно цілющий регіон. Саме тут більше тисячі років тому були виявлені мінеральні джерела. У вас буде можливість спробувати цей багатий дар грузинської природи. Вечеря і ночівля в готелі Боржомі або Бакуріані.

 

3й день

Сніданок в готелі.

Сьогодні Вас чекає екстремальний рафтинг. Ми відвідаємо відомий національний парк Боржомі-Харагаулі, один з найбільших національних парків в Європі, і спробуємо всесвітньо відому мінеральну воду Боржомі прямо з джерела.

Далі - спуск по річці Кура (15 км). Ви насолодитеся пейзажами, кристально чистим повітрям і припливом адреналіну. Перед спуском передбачається професійний інструктаж і видається все необхідне спорядження.

Так само на вибір гостей пропонуємо:

- стрільба з лука на спеціально обладнаної площі, стилізованої на тему «Робін Гуд в Боржомі»

- кінні прогулянки будь-якої складності по стежках Боржомської парку

- велосипедні прогулянки на гірських спортивних велосипедах

Після активного дня - пікнік у парку на відкритому повітрі з ароматними хачапурі, шашликами та іншими грузинськими стравами.

Вечеря і ночівля в готелі Боржомі або Бакуріані.

 

4й день

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт Тбілісі.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Кращі грузинські миті