ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - У Старому замку Кам'янця-Подільського

Корпоративний святково-обрядовий тур

 

1й день

Приїзд групи в Кам'янець-Подільський. Раннє поселення в готель. Сніданок. Прогулянка на теплоході по Дністровському каньйону до Бакотської затоки. Оглядова екскурсія по місту: огляд Кафедрального костелу з турецьким мінаретом, центральної площі міста, відвідування каньйону р. Смотрич, площі Польський Ринок, Вірменського кварталу. Обід.

 

Святкова програма «У старій Фортеці». Ведуча зустрічає гостей біля воріт і розповідає про замок. Потім гостей, після чіткої доповіді воїнами, вітають староста і його дружина у супроводі двох пострілів гармат. Староста знайомить гостей з писарем, який розповідає про історію замку, дружина старости пригощає гостей домашнім вином, яке видобуває з криниці. Групу супроводжує тріо бандуристів, які грають середньовічну музику і виконуючих пісні. Групі пропонується зіграти в гру-квест в замку з проходженням потаємними внутрішніми стінами замку і виходом на західний бастіон. Після квесту групу розважають, співають і нагороджують подарунками. Квест можна зробити тематичним, залежно від специфіки та професії учасників групи. Дружина старости запрошує всіх на фуршет. У дворі замку розпалюють багаття, горять факели, грає середньовічна музика. Задіяні в заході реконструктори, показують сцени «Бойового гопака» та іншої організації військової справи - тренування, змагання зі зброєю і врукопашну. Кожен бажаючий учасник має можливість спробувати і себе в майстерності стрільби з лука та арбалета, і катанні на конях (входить у вартість базової програми). Протягом всієї програми акторами відтворюють цікаві факти з історії міста, побут і колорит епохи середньовіччя. Програма є професійно підготовленою.

 

2й день

Сніданок і відпочинок в Spa-зоні готелю. Екскурсія в Хотинську фортецю. Обід. Вільний час або факультативні програми. Від'їзд.

 

Можливі факультативні програми:

  • фаєр-шоу
  • фольклорне музичний супровід екскурсії (традиційно екскурсія відбувається під записану музику)
  • катання на всюдиході-амфібії БРДМ-2
  • екскурсія в Бакотську затоку і національний природний парк «Подільські Товтри


Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. У старому замку Кам'янця-Подільського