ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Кулінарні шедеври Грузії

Показати на мапі

Гастрономічний корпоративний тур в Грузію

1й день

Приліт в Тбілісі. Зустріч з представником приймаючої сторони. Розміщення в готелі. Ознайомлення з архітектурною спадщиною міста. Почнемо з автомобільного туру по головній авеню столиці - вулиці Руставелі і по найкрасивішій вулиці Марджанешвілі. Далі відвідаємо парк «Ріці», якщо на нього дивитися зверху, він має вигляд карти Грузії. Відвідування сучасного моста, якому було дано назвою Міст Миру. Далі на новому підйомнику ми всього за кілька хвилин опинимося на фортеці «Нарікала», де відкриваються інтригуючі види Тбілісі, Фортеця Нарікала - цитадель і серце старого міста, вона впродовж 15 століть була головним військово-оборонним укріпленням Тбілісі.

Продовження екскурсії:

Кафедральний собор «Самеба» - символ грузинського відродження, єдності і безсмертя. Він височить в центрі Тбілісі на вершині гори св. Іллі. Далі переїзд до храму Метехи - стіни храму складені в класичній грузинської техніці. З Метехського плато відкривається чудовий вид на стару частину міста Тбілісі. Погуляємо по вуличках Шарден і Леселідзе. Тут у Вас буде можливість відчути колорит старого Тифліса. Вечеря в одному з кращих ресторанів столиці, де на Вас незабутнє враження справить гармонія грузинських застіль: хореографічна, кулінарна, музична.

Ніч в готелі Тбілісі.

 

2й день

Сніданок у готелі. Трансфер на батьківщину виноробства - в сонячну Кахетію. Перша зупинка: Сігнахі. «Сігнахі» - це місто кохання, знамените своєю однойменною фортецею, що входить в список найбільш відомих і великих фортець Грузії 18 століття і цілодобовим будинком одруження, які ми відвідаємо. Далі Ви зможете подивитися монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія - жіночого монастиря «Бодбе». Тут розташована базиліка Святої Ніно, а спустившись до її чудотворних джерел можете загадати бажання, яке обов'язково збудеться (піша ходьба 30 хв). Далі по мальовничих місцях ми переїдемо в «Гурджаанський винний дім» - знаменитий будинок музей, де ви не тільки ознайомитеся з цінними експонатами, а й побачите справжній винний льох, ознайомитеся з унікальною технологією виготовлення вина в квекрі, а також домашньої горілки - чача. Вас очікують майстер-класи приготування грузинського ароматного хліба та шашлику. Справжній бенкет для всіх гостей під грузинську музику.

Гостинні господарі і привітна атмосфера не залишать Вас байдужими.

Тут для Вас можуть виконати унікальні грузинські пісні чоловічого багатоголосся, а також ви зможете покуштувати приготованого баранчика на рожні з грузинськими спеціями. Пізніше повернення в Тбілісі.

 

3й день

Сніданок у готелі. Виїзд на гірську екскурсію. Перша зупинка: Мцхета - живий літопис Грузії. Розкопки на її території дали величезний археологічний матеріал, що охоплює кілька тисячоліть. Тут ми відвідаємо Кафедральний Собор «Светіцховелі» - будівництво храму збігається з новим етапом розквіту в Грузії. Це не тільки одне з головних архітектурних споруд всієї Грузії, але і церковний центр Грузії.

Піднімемося в монастир Джварі (V в), де по оповідях молилася просвітителька Грузії Свята Ніно. Сьогодні звідси відкривається прекрасна панорама. Екскурсія на завод і винну студію «Шато Мухрані». «Шато Мухрані» перший грузинський шато, діяльність якого ґрунтується на продовженні тих унікальних традицій виноробства, які були створені представником династії Багратіонів - Івані Мухранбатоні. "Шато Мухрані" грунтується на чотирьох головних цінностях: виноградники, погріб, палац і історія. Екскурсія по винному комплексу і палацу. Смачний обід з грузинськими винами власного виробництва під керівництвом сомельє.

Через Хрестовий перевал ми проїдемо до курорту Гудаурі, по дорозі оглянемо мальовничу фортецю Ананурі і Жінвальского озеро. І нарешті прибуття в гірське село Стамансмінда, яке зачаровує з перших хвилин. Екскурсія до церкви Гергети Самеба на позашляховиках, звідки відкривається панорама Кавказьких гір.

Далі ми відвідаємо селянську родину, де Вас очікує майстер-клас з ліплення знаменитих гірських хінкалі, рубка фаршу спеціальними грузинськими кинджалами + обід в селянській родині в Степацмінде. Пізніше повернення в Тбілісі. Ніч в готелі.

 

4й день

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт Тбілісі.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Кулінарні шедеври Грузії