ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Містичний Непал: зустрічі і практики з Майстрами на Місцях Сили та семінар з буддійським ламою з Основ Тибетської Медитації

Показати на мапі

Корпоративний тур в Непал

1й день

Прибуття в Катманду. Зустріч в аеропорту, трансфер в готель. Відпочинок. Інформаційна зустріч з провідним подорожі - Євгеном Снєжкіним, на якій прозвучить інформація про правила поведінки в гостинній країні Непал, принципах медитації та мистецтві чути простір і осягати суть тих Місць Сили, в яких нам належить побувати.

2й день

В цей день ми відправимося в саме серце Катманду - район Будднатх, який називають меккою тибетського Буддизму. Тут ми побачимо Велику Білу Ступу, побудовану по Легенді ще в часи Гуру Падмасабхави (8 століття н.е) тибетським королем Трисонг Децен. Щовечора тут запалюються тисячі масляних лампад і сотні ченців і мирян обходять ступу, начитуючи священну мантру.

Ми почнемо знайомство з Тибетським Буддизмом. В Будднатхе відвідаємо монастирі чотирьох основних Традицій тибетського Буддизму - Ньігмапа, Каг'юпа, Гелугпа і Сак'япа. Тут ми плануємо зустрітися з одним з вищих тибетських Лам. Це настоятель монастиря "Дудж" - Лопон Намг'єр Одж'єн Тензин. Він реалізований Йогин з Бутану, досвід і знання якого - реальний скарб для будь-якої людини, що цікавиться внутрішнім пошуком і самоосягненням. Також він може скласти персональний гороскоп, і дати передачу на базові практики Тибетського буддизму.

Увечері у вас буде можливість бути присутніми на Пуджу - церемоніях в буддійських монастирях, де ми доторкнемось до краси і глибини Традиції Тибетського Буддизму. Присутність на таких церемоніях залишає незабутнє враження, яке назавжди залишається з Вами.

3й день

В цей день ми відвідаємо центр дослідження Шаманізму і Тантри. Зустрінемося з засновником центру - Мохеном Раї. Ми познайомимося з гімалайськими Шаманами і Тантриками. Візьмемо участь в шаманському ритуалі очищення, після чого кожен зможе задати його питання Шаманові і отримати індивідуальну консультацію.

На зворотному шляху відвідуємо одну зі старих столиць долини Катманду - Патан (Лалитпур). Місце, де знаходиться Королівський палац, храм Кумбешвар - п'ятиярусна пагода, присвячена Шиві, ступи короля Ашоки і багато інших визначних пам'яток. Патан є центральним місцем з виробництва виробів з бронзи і знаменитих Тибетських "співаючих чаш". Тут у одного з визнаних Майстрів-ремісників у нас буде можливість придбати собі або своїм знайомим такий прекрасний подарунок, як "співоча чаша"! Повернення в Катманду.

4й день

Рано вранці ми вирушимо в одне з наймальовничіших місць на Землі - Покхару. По дорозі ми відвідаємо святиню індуїстської культури Непалу - храм Манукамана. Покхара - другий за величиною місто Непалу, який прославили легендарні Бітлз, відвідавши його в 60-ті роки минулого сторіччя. Невелике містечко розташоване в казковому місці на березі гірського озера Фева, де, плаваючи на човні,  відкривається неймовірний вид на Великий Гімалайський Хребет з восьмитисячними вершинами - Даулагірі, Аннапурна, Манаслу. Ми розміщуємося в комфортабельному готелі, трохи відпочиваємо і прямуємо до озера Фева, в серце якого на невеликому острівці знаходиться священний індуїстський храм, присвячений Варахі, однієї з інкарнацій Вішну. Тут ми зможемо отримати благословіння від місцевого служителя храму.

Увечері ми будемо насолоджуватися заходом в Гімалаях - це по-справжньому вражає, коли Сонце стосується снігових піків, прощаючись з ними до наступного дня.

5й і 6й день

Ці два дні в Покхарі ми присвятимо спогляданню місцевих визначних пам'яток і відпочинку. Ми побуваємо на буддійської святині - Ступі Миру, з якої відкривається чудова панорама на Покхару, озеро Фева і величні Гімалаї, вирушимо на гору Сарангкот, де зустрінемо сонце, що сходить з-за священної гори Мачу Пучре, відвідаємо Міжнародний музей гір, побуваємо в священній печері Шиви і побачимо знаменитий водоспад Деві. Також нас чекає прийом і для бажаючих консультація у шановного доктора Тибетської традиційної медицини, після чого учасники групи зможуть придбати у доктора ліки на основі рослин, секрет приготування яких передається вже багато століть.

Для всіх учасників подорожі, справжнім подарунком стане зустріч, спілкування і спільна практика з Тибетським Йогином, який понад 40 років свого життя провів у гімалайських печерах, практикуючи таємні методи Традиції Тибетського Буддизму.

І на додаток до всіх красот, провідні подорожі Лама Пунчок та Євген Снєжкін проведуть заняття з медитації для гармонізації зовнішнього і внутрішнього простору Вашого життя на всіх рівнях. Євген розкриє Вам секрети і принципи практики релаксації і роботи з увагою, які Ви з успіхом зможете практикувати і під час подорожі і після повернення додому. Лама Пунчок серед дивовижної Природи Покхари почне давати настанови з «Основ Тибетської Медитації».

7й і 8й день

Переїзд в ще одне унікальне місце Непалу - Лумбіні. Це місто знамените тим, що саме тут в 6-му столітті до н.е. народився Сіддхартха Гаутама, відомий світові як Будда Шак'ямуні. За переказами, саме тут за 700 років до н.е. в день травневого повного місяця на березі озера під покровом розлогого дерева цариця Майя народила сина Сиддхартху, чиє ім'я перекладається як «виконав своє призначення». Поява хлопчика на світ супроводжувалося безліччю знамень, і щоб витлумачити їх, в Лумбіні зібралися сто вісім мудреців. Вони оголосили, що Сіддхартха стане або великим правителем, або учителем, якого ще не бувало на Землі. Принц з роками досяг повного просвітлення і став першим Буддою, засновником нової релігії.

В Лумбіні перш за все, ми відвідаємо три яскравих релігійно-історичних об'єкта Непалу: храм Майя Деві (матері Будди Шак'ямуні) з «Пам'ятним каменем» і барельєфом зі сценою народження Будди; колона Ашоки (легендарний імператор, котрий прославив буддизм) і залишки храму біля неї; священний ставок Пушкаріні з древнім піпалом (дерево Бодхі), які є поруч.

Апофеозом нашого відвідування Лумбіні стане Ритуал-Медитація, яку проведе Пунчок Лама з нашою групою для плекання мудрості і співчуття під Благо Всіх Живих Істот!

І, звичайно ж, нас очікують Медитації на території цього дивовижного місця, в монастирях і храмах, де в присутності ченців ми опинимося в атмосфері чистої присутності і єднання з гармонією світу.

9й день

В цей день, ми здійснимо переліт комфортабельними непальських авіалініями в Катманду і відправимося в ще одне незабутнє місце долини Катманду - місто Бхактапур. Це одна з трьох стародавніх столиць Непалу. Стародавні храми, вузькі вулички, що панує атмосфера містики і античності роблять це місце незабутнім з точки зору внутрішніх переживань.

В 20 хвилинах їзди від Бхактапура знаходиться ще одне справжнє Місце Сили - Нагаркот. В Нагаркот ми будемо споглядати гімалайські вершини і провівши Сонце, залишимося ночувати в красивому готелі, звідки відкривається прекрасний вид на Гімалайський хребет, вдалечині ми побачимо найвищу вершину світу - Величний Еверест - Джомолунгму (8848 м).

Тут же ми продовжимо вечірні заняття практиками для релаксації і гармонізації Тіла, Почуттів і Свідомості, а також будемо розмовляти на цікаві теми про мистецтво Життя в Дусі, не втрачаючи соціальної реалізації.

10й день

Рано вранці ми зустрінемо Сонце, що сходить з-за гімалайських вершин. І після цього священного дійства, попередньо поснідавши, вирушимо в долину Катманду для відвідування ще кількох дивовижних місць, таких як велика ступа в Сваямбунатх. Звідси відкривається прекрасний вид на долину Катманду. Також тут Ви побачите безліч мавп, які тут природно шануються, як священні тварини, орлів що ширяють у небі, буддійських паломників, які читають мантри і обертають молитовні барабани з мантрою.

Потім ми відправимося в центр Ошо Раджниша - одного з найвідоміших містиків минулого століття. Вважається, що саме в цьому місці 16 століть тому знайшов просвітлення відомий буддійський містик і наставник Нагарджуна. Зараз тут знаходиться Самади Ошо - де, протягом 22 років в комуні живуть і щодня медитують сотні людей з різних країн. Комуна була заснована в 1990 році близьким учнем Ошо - Свамі Анандом Аруном.

І в завершенні дня ми відвідаємо ще одну індуїстську Святиню Непалу - Пашупатинатх. Місце, де протікає священна ріка Багматі і проводять обряд священної кремації. Тут же знаходиться дуже сильний Шиваїтський храм, а також ми станемо свідками священної Пуджі на березі річки Багматі.

11й день

Це наш останній день в Непалі. Його можна буде присвятити відпочинку, відвідуванню будь-яких вподобаних місць, якщо буде бажання побувати в центрі старого міста Катманду - на центральній площі, де розташований комплекс індуїстських храмів, присвячених Шиві, Парваті, Кумарі, Вішну і іншим Божествам Індуїстського пантеону. Увечері святковий завершальний вечерю. Трансфер в аеропорт.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Містичний Непал: зустрічі і практики з Майстрами на Місцях Сили