Корпоративний тур на квадроциклах по Алтаю
1й день
Зустріч групи в аеропорту чи на вокзалі м. Барнаул. Подорож по головній транспортній магістралі Гірського Алтаю - Чуйскому тракту. Шлях пролягає через затяжний Семінський і крутий перевал Чіке-Таман, які визнані пам'ятками природи республіканського значення. Ночівля в наметах на березі річки Чувши недалеко від села Кош-Агач.
2й день
Ранок починається з інструктажу з техніки безпеки, розподілу продуктів і спорядження. Початок активної частини маршруту на квадроциклах. Група виїжджає з Кош-Агач і починає рух по грунтовій дорозі у бік села Джазатор. Під час руху проїжджаємо ряд прекрасних, неповторної краси озер: Тархатінське, Зерлюколь-Нур, Карлючок, Тунгурюк. Ночівля на джерелі Тепла Ключ. Увечері варто зробити прогулянку, в ході якої відкриється чудовий вид на хребет Сайлюгем в променях призахідного сонця. У кілька десятків кілометрів, серед гірських кряжів лежить перевал Цаган-Даба, за яким можна потрапити до Монголії.
3й день
З ранку є можливість прийняти ванни в джерелі, вода якого містить велику кількість радону і дуже тепла - від +12 до +20 градусів. Продовження шляху. На перевалі мандрівникам відкривається надзвичайно красива панорама: горбкувате плоскогір'я Укок, покрите сотнями озер, з водою від бірюзового до синювато-чорного кольору і павутиною річок, гірський масив Табин-Богдо-Ола, хребет Сайлюгем і Південний Алтай. Далі рух вздовж гірського масиву Табин-Богдо-Ола, що в перекладі означає «П'ять Священних Вершин». Назву цим горам, за переказами, дав сам Чингізхан. Одна з вершин, гора Найрамдал (4374 м) - друга за висотою в Сибіру, після Білухи. Багато хто вважає, що саме у підніжжя Табин-Богдо-Ола знаходиться вхід у легендарну Шамбалу. Ночівля на березі озера Гусяче.
4й день
Продовження руху по плато. По дорозі огляд археологічних пам'яток різних епох, представлених курганами, стелами, балбалами, обо. Огляд місця поховання «Принцеси Алтаю» - унікальної і сенсаційної знахідки пазирикської культури. Далі шлях пролягає повз прикордонної застави до незвичайно гарного озера Біле. При достатньому досвіді учасників групи можна здійснити «марш-кидок» в ущелину Кара-Чад - відчути на собі подих гір і міць льодовиків, зробити пам'ятні фотознімки. В ущелині височіє гора Найрамдал (4374 м), по праву сторону ущелини - засніжені піки хребта Південний Алтай висотою до 4000 м.
5й день
По знайомій дорозі повернення назад. Захоплююче сафарі з подоланням спусків і підйомів , численних бродів і різних перешкод. Шлях пролягає повз прикордонної застави до озера Кальджін-Куль. Синя гладінь озера заворожує, западає в душу. Влітку ніжна зелень трави обрамляє озеро, що відбиває білосніжні гори, блакитне небо і хмари. Над водою літають чайки - реготухи, перегукуються варнавки і турпани.
6й день
Піший радіальний вихід до сусіднього озера Кальджін-Куль-Бас, або на оглядову висоту 2624 м, з якої добре видна гірська країна - хребет Південний Алтай, а також витік річки Ак-Алаха. Відпочинок на озері. На річці, що впадає в озеро, чудова риболовля на харіуса. У жаркий день можна скупатися.
7й день
Продовження подорожі по плато Укок і вихід до річки Калгути молочно-білого кольору. В урочищі Кизилташ огляд петрогліфіф Бертекської писаниці, вік древніх малюнків становить 4700 років. Для того щоб побачити плато з висоти пташиного польоту треба подолати крутий і складний підйом на оглядову висоту (2600 м), звідки відкривається дивовижна панорама з рідкісними природними контрастами: покрите таємничістю плато Укок і сніжні, виблискуючі на сонці, вершини Табин-Богдо-Ола, різнокольорові річки і вершини Південного Алтаю. Спуск до місця злиття річок Ак-Алаха і Аккола. Ночівля на березі річки Аккола.
8й день
Вранці переїзд по долині річки Аккола у напрямку до перевалу Богомуюс (2843 м). По дорозі зустрічаються привітні чабани - казахи з отарами овець, стадами кіз і яків. Підйом не складний, але затяжний. На перевалі відкривається панорама Південно-Чуйского хребта, масиву Шенель і, можливо, буде видна велична триголова Білуха - корона Катунського хребта і всього Алтаю. Спуск з перевалу уздовж мальовничого берега річки Ільдегем, покритого килимом квітучого різнотрав'я, до річки Джазатор. Уздовж річки узвіз селу Джазатор.
9й день
Автомобільний переїзд до села Барангол. По дорозі огляд історичних та природних пам'яток. Баня. Прощальна вечеря. Від'їзд в Барнаул (авто 850 км).