ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Арктичне ралі в Рованіємі

Корпоративний активний тур до Фінляндії

 

1й день

Прибуття в аеропорт Рованіємі. Зустріч з гідом. Вітальний напій з крижаних стаканчиків. Трансфер в готель. Вечеря. вільний час

 

2й день

07:00-09:00 Сніданок в готелі - багатий скандинавський шведський стіл.

9:30 Отримання теплих комбінезонів на 2 дні.

10:00-17:00 Сафарі на снігоходах: під час сафарі Ви отримаєте основні навички управління снігоходами і отримаєте задоволення від швидкості і дивних видів, що відкриваються під час їзди по дикій природі Лапландії. На нашому шляху ми відвідаємо оленячу ферму, де Вас чекає ритуал посвячення в Лапландці і сафарі на оленячих упряжках. Ритуал посвяти в Лапландці пройде в лапландському чумі навколо багаття. Вас так само навчать управляти оленячої упряжкою і видадуть спеціальні водійські права, що дають право на водіння протягом 5 наступних років. Обід на оленячій фермі. Далі ми відправимося на снігоходах по більш складній трасі. Увечері ми зупинимося на озері для підлідної риболовлі. Той, хто зловить найбільшу рибу, буде нагороджений. Вирушаючи назад в готель, ми проїдемо по глибокому снігу.

17:00-19:30 Відпочинок та відвідування сауни в готелі.

20:00 Вечеря в готелі

 

3й день

07:00-09:00 Сніданок в готелі - багатий скандинавський шведський стіл.

10:00 Трансфер на собачу ферму. Сафарі на собачих упряжках: вже під'їжджаючи до фермі, Ви зможете почути як сотні собак вітають вас гучним гавкотом і передчуттям швидкого пригоди - сафарі. Незважаючи на те, що собаки схожі на вовків, вони одні з найбільш дружніх тварин - мешканців Лапландії. Господар ферми розповість про життя, вихованні і тренуванні собак, а так само проінструктує, як управляти упряжкою самостійно.

Після недовгої підготовки ми вирушимо на сафарі. 3 км (20 хв.) сафарі, по 2 чол на упряжку: один сидить на санях, другий управляє стоячи ззаду. На півдорозі буде можливість

помінятися, щоб кожен міг отримати свою дозу адреналіну.

12:30 Трансфер в ралі центр. Картинг по крижаній трасі і ралі тест. У Вас буде можливість взяти участь в гонках по крижаній трасі. Для початку Ви проїдете випробувальний коло , потім почнеться гонка, яка визначить кращих гонщиків для участі у фіналі. Фінальна гонка виявить 3 переможців, які будуть нагороджені медалями. У Вас також буде можливість побувати ралі чемпіоном. Для початку Ви самі проїдете через спеціальну трасу, потім , перемістившись на місце ко-драйвера, Ви проїдете по трасі з професійним гонщиком ралі, який покаже вам свої навички. Обід (суп з оленини, кава/чай).

15:30 Трансфер в готель. Відпочинок та відвідування сауни в готелі. Вечеря в національному лапландському ресторані.

 

4й день

Сніданок в готелі - багатий скандинавський шведський стіл. Звільнення номерів, трансфер в аеропорт.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Арктичне ралі в Рованіємі