ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Сходження на Кіліманджаро і сафарі в національних парках

Корпоративний екстрім тур до Танзанії

 

1й день

Виліт з Києва.

 

2й день

Приліт в міжнародний аеропорт Найробі. По прильоту самостійна пересадка в цьому ж аеропорту на внутрішній рейс до Кіліманджаро. Приліт до Танзанії, зустріч в аеропорту Кіліманджаро, трансфер в готель. Відпочинок у готелі, можливість погуляти по місту і помилуватися горою Кіліманджаро.

 

3й день

Переїзд в Національний Парк Кіліманджаро. Початок сходження. Сходження триває 5 днів разом зі спуском (1 день). Даний маршрут є найстарішим і самим популярним, його ще називають «Кока-Кола Роут» за приємну легкість і доступність для абсолютної більшості туристів. Маршрут проходить через надзвичайно гарні краєвиди з відмінним видом вершин Мавензі і хорошою можливістю огляду тварин. Всі розміщення виробляються в спеціально побудованих для цієї мети хатинах-притулках, в яких є бутильована вода і освіжаючі напої: хатина Мандара (2700 м), хатина Хоромбо (3700 м) і хатина Кібо (4700 м). Ці табори розташовані у зручних, захищених від вітру місцях, і складаються з 2- х десятків двосхилих будиночків, кожен з яких вміщує по 4 людини. Велика хижа - їдальня. У всіх таборах є стаціонарні туалети та умивальники, а також пост з ренжерами парку та радіозв'язком.

Трансфер до в'їзду в парк в Марангу (Marangu Gate), підняття на висоту 400 м. Після реєстрації - просування до вершини. Стежка веде до хатини-притулку Мандара на висоті 2 700 м. Вечеря та відпочинок в таборі. Ночівля.

 

4й день

Сніданок. Продовження сходження. Після перетину декількох гребенів і ярів - прибуття до  хатини-притулку Хоромбо (висота 3720 м над рівнем моря). Вечеря. Ночівля.

 

5й день

Сніданок. Похід. Маршрут підходить прямо до гребеня у напрямку до Мавензі. По краях стежки можна побачити вічнозелені квіти, верес, а з птахів - Alpine Chat і White-necked Raven. Головний маршрут проходить через два червоних пагорба, що представляють інтерес для геологів. Прибуття до притулку Кібо, розташованого на висоті 4750 м. Вечеря. Ночівля.

 

6й день

Сніданок. Фінальний підйом на вершину. Маршрут проходить по головному конусу Кібо. Приблизно на півдорозі до вершини знаходиться печера Ханса Мейєра, (висота 5 151 м над рівнем моря), що дає захист від вітру і холоду. Температура нижче 0. Залежно від погоди і від сезону, можна побачити розташований прямо над головою майже повний місяць. Точка Гілмана, розташована на висоті 5680 м над рівнем моря, являє собою прямовисну скелю з східного боку і круті скелі з трьох інших. Стежка, що веде до піку Ухуру, проходить по краю вершини. З точки Гілмана добре видно східне льодовикове поле і льодовик Ребманн (Rebmann Glacier). Підйом на точку Ухуру, висота 5 895 м.

Спуск до хатини Кібо, легкий обід, відпочинок. Далі спуск через хатину Хормон. Протягом цієї ділянки хмари знаходяться нижче рівня спуску, що забезпечує незвичайну панораму всього гірського масиву і сильно відрізняє спуск від підйому. Хатина Хоромбо. Вечеря. Ночівля.

 

7й день

Сніданок. Початок спуску, рівень хмар знаходиться все ще внизу, близько 3000 м Ви ввійдете у верхній шар хмар, і з цього моменту погода стане сірою і сирою. Прибуття до хижі Мандара близько полудня. Обід і продовження спуску через пояс лісового масиву. Прибуття в Марангу. Тут Ви залишите свій розпис у книзі реєстрацій штабу Парку і отримаєте сертифікат, що підтверджує підняття на певну висоту, після чого, трансфер в базовий готель. Відпочинок, вільний час. Ночівля.

 

8й день

Сафарі по Національному парку Тарангіре. Парк Тарангіре розташований в 120 км від Аруши, на східному березі озера Маньяра і займає площу 2600 кв. км. Парк знаменитий великою кількістю тварин - слонів, жирафів, антилоп, мавп, левів, леопардів і колосальною різноманітністю птахів.

 

9й день

Сафарі по Національному парку Нгоронгоро. Парк Нгоронгоро - це величезна кальдера, яка знаходиться на висоті 2286 метрів. На дні кратера площею 260 кв. км мешкає близько 30 000 видів тварин: слони, леви, бегемоти, носороги, жирафи, мавпи, антилопи, бабуїни і більше 200 видів птахів, включаючи страусів. На дні кратера розташоване озеро Магаді, знамените колонією червоних і малих фламінго.

 

10й день

Сафарі по Національному парку Маньяра, заснованому в 1960 році. Він знаходиться у Великій Рифтової Долині в північній Танзанії і займає 325 кв. км, 229 з яких - озера. На території парку знаходиться єдиний в Танзанії тропічний ліс, де живуть полчища бабуїнів і блакитних мавп, а також буйволи, слони, жирафи, антилопи, бегемоти, зебри. Найзнаменитіше видовище в парку - леви, що лазять по акацієвих деревах. Маньяра - рай для водоплавних птахів і мігрантів: рожеві фламінго, пелікани, лелеки, ібіси, баклани, журавлі та ін.

 

11й день

Трансфер в аеропорт і виліт до Києва.

 

12й день

Прибуття до Києва.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Сходження на Кіліманджаро і сафарі