ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Пошук і замовлення готелю

Заповнивши коротку форму замовлення, Ви не лише заощадите час на пошук готелю, але і зможете забронювати готель за низькою ціною без кредитної карти і без передоплати

Всі поля обов'язкові для заповнення

Категорія

Місто

Тип кімнати

Дата прибуття

+/-

Дата відправлення

+/-

Контактна особа

Телефон

Наприклад: +380444567815

або

E-mail

КоментарПідбір та замовлення готелю за індивідуальними параметрами - прекрасна альтернатива пошуку готелів онлайн. Крім економії часу, зробивши швидке замовлення готелю через інтернет, Ви отримуєте цілий ряд переваг. В першу чергу - це повна відповідність пропозиції Вашим очікуванням. Досвідчений менеджер завжди знає, які в готелі можуть бути недоліки і переваги, чи зручно він розташований, чи комфортно буде проживати в одному номері з дітьми, чи є безкоштовна парковка і багато інших нюансів. Також потрібно враховувати, що кожен сайт пошуку готелів просуває ті позиції, які йому найбільш вигідні. У свою чергу, менеджер може порівняти пропозиції всіх провайдерів і підібрати потрібний готель за параметрами, де краща ціна. Крім того, наш менеджер може запропонувати так звані «турпакетние тарифи» (дешевий переліт плюс проживання), які не доступні для самостійного бронювання онлайн.

 

Щоб замовити номер у готелі, вам не потрібно залишати нам дані Вашої кредитної карти. Просто надішліть швидкий запит до нашого офісу, отримайте пропозицію на електронну адресу, виберіть найбільш підходящий варіант і вишліть паспортні дані для бронювання. Після цього Ви зможете оплатити рахунок в будь-якому відділенні банку або у нас в офісі.

 

Нашим клієнтам ми пропонуємо спеціальні умови оплати проживання з відстрочкою платежу до настання штрафних санкцій готелю - аж до декількох діб до заселення. Це дає час для остаточного прийняття рішення і можливість скасувати бронювання без будь-яких втрат. Виняток становлять безповоротні тарифи, коли для бронювання потрібно 100% передоплата.

Звертаємо Вашу увагу, що замовлення готелю без кредитної картки дозволяє уникнути Вам небажаного блокування готелем Ваших коштів на картці в момент поселення!

Також важливим моментом є те, що офіс «Атлас Тур» знаходиться в місті Київ, Україна. Наші менеджери в будь-який момент можуть прийти до Вас на допомогу - внести зміни в бронювання, скасувати замовлення і підібрати інший готель, повідомити готель про пізніше заселення, проконсультувати з візових питань, оформити страховку, організувати екскурсію або трансфер і багато іншого. Перебуваючи за кордоном, Ви можете розраховувати на нашу підтримку по SMS, Viber, Skype, Messenger і іншим економічним засобам комунікації.

Скористайтеся послугою Підбір готелю онлайн - це безкоштовно!


 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Пошук готелю