ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Замовлення авіаквитків онлайн

Заповнивши коротку форму замовлення, Ви не лише заощадите час на пошук дешевих авіаквитків, але і зможете купити квиток на літак за конфіденційною ціною, не доступною при онлайн бронюванні

Всі поля обов'язкові для заповнення

Переліт

Клас

Звідки

Куди

Дата відправлення

+/-

Дата повернення

+/-

Контактна особа

Телефон

Наприклад: +380444567815

або

E-mail

+   Додати коментар



Замовлення авіаквитків онлайн - прекрасна альтернатива самостійного бронювання через інтернет. На сьогоднішній день, жодна з існуючих систем бронювання авіаквитків онлайн не надає 100% можливих варіантів авіаперельоту. У кожної з них є свої особливості і недоліки. У той же час, професійний менеджер з продажу авіаквитків може порівняти абсолютно всі варіанти перельоту (включаючи чартерні і лоу-кост рейси) і запропонує Вам квиток за найнижчою ціною.

Зробити замовлення авіаквитка можна відправивши швидкий запит до нашого офісу. Протягом декількох годин Ви отримаєте на електронну адресу все найвигідніші варіанти авіаперельоту в потрібне Вам місто. Вибравши найбільш вподобаний маршрут, Ви зможете забронювати авіаквиток і якийсь час не купувати його. Залежно від правил авіакомпанії, цей період може бути від 1 години до декількох тижнів. Це дає можливість для остаточного прийняття рішення, а також внесення будь-яких коригувань в Вашу подорож. До моменту покупки авіаквитка Ви можете безкоштовно змінити дату вильоту і маршрут, а також скасувати існуюче бронювання або зробити нове замовлення.

Одним з плюсів замовлення авіаквитків в «Атлас Тур» є те, що наші менеджери знаходяться в місті Київ, Україна, і в будь-який момент можуть прийти до Вас на допомогу - забронювати місце в салоні літака, оформити наднормативний багаж, зробити онлайн реєстрацію на рейс, вирішити питання, пов'язані з втратою багажу, відміною рейсу і багато іншого. Перебуваючи за кордоном, Ви завжди можете отримати нашу підтримку по SMS, Skype, Viber, Messenger і іншим сучасним засобам комунікації. Вам не доведеться дзвонити в колл-центр авіакомпанії або онлайн-агрегатора, що заощадить для Вас час і гроші.

Крім того, зробивши замовлення авіаквитків у нашого менеджера, Ви можете отримати професійну консультацію з усіх питань, пов'язаних з Вашою поїздкою, в тому числі з візових. Ми запропонуємо Вам повний комплекс туристичних послуг - страховий поліс, недорогий готель, трансфер або екскурсію.

Скористайтеся послугою Замовлення авіаквитків онлайн - це безкоштовно!

 

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Замовлення авіаквитків