ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Бронювання і продаж авіаквитків

Компанія «Атлас Тур» пропонує повний спектр послуг з бронювання і продажу авіаквитків.

Будучи акредитованим агентом Міжнародної Асоціації Авіаперевізників IATA, ми маємо прямі договори з усіма національними і зарубіжними авіакомпаніями, представленими в BSP Ukraine, що дозволяє нам надавати найвигідніші тарифи нашим клієнтам.

Фахівці «Атлас Тур» допоможуть підібрати для Вас найбільш оптимальний маршрут з точки зору вартості, кількості пересадок, часу вильоту та авіакомпанії, якій Ви надаєте перевагу. Забронюють місце в салоні літака і допоможуть організувати спеціальне меню на борту.

Крім того, ми забезпечуємо сервіс по участі наших клієнтів в програмах пасажирів, що часто літають, що проводяться провідними авіакомпаніями.

 

Наші фахівці нададуть інформацію по кількості накопичених миль, знижках в готелях, Duty Free і агентствах по прокату автомобілів, візьмуть на себе турботи по оформленню карток за милі, безкоштовних квитків і підвищенню класу обслуговування на борту.

 


 


 

 

Для того, щоб забронювати авіаквиток, Ви можете відправити швидкий запит до нашого офісу, написати в viber +38 (050) 456 78 15 або зателефонувати за номером +38 (044) 456 78 15.

 

Звертаємо Вашу увагу, що агент по бронюванню авіаквитків може більш гнучко побудувати Ваш маршрут, оскільки має в своєму розпорядженні інформацію щодо спеціальних тарифів, низьких цін, акцій авіакомпаній незаведених в систему бронювання, знає нюанси виписки авіаквитків і підтвердження місць в економ класах, також завжди може запропонувати альтернативний варіант перельоту на чартерних рейсах і рейсах авіакомпаній low cost.

 

Нагадуємо, що кур'єрська доставка авіаквитків здійснюється абсолютно безкоштовно.

 

Найбільш актуальні пропозиції авіакомпаній Ви можете знайти тут

 

2010-2023 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Авіаквитки