ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Каталог турів 2021 - відпочинок на морі, гірськолижні і екскурсійні тури

Відпочинок на морі
Відпочинок на морі
Болгарія
Греція
Єгипет
Кіпр
Мальорка
ОАЕ
Тайланд
Туреччина
Хорватія
Шрі-Ланка
Гірськолижний відпочинок
Гірськолижний відпочинок
Австрія
Болгарія
Норвегія
Польща
Словаччина
Фінляндія
Екскурсійні тури
Екскурсійні тури
Австрія
Великобританія
Індія
Іспанія
Італія
Угорщина
Франція
Чехія

У даному розділі представлені дешеві тури 2021 на будь-який смак - гірськолижні та екскурсійні автобусні тури по Європі, авіатури до Туреччини, Єгипту, Таїланду, Індії, ОАЕ і Шрі-Ланки, тури вихідного дня, пляжний відпочинок з дітьми взимку і влітку. Відправлення може бути як з Києва, так і з будь-якого іншого міста України.

Ви можете підібрати відповідний Вам тур по тривалості, країні перебування, курорту або місту, категорії готелю, виду транспорту і відправити швидкий запит до нашого менеджера. Якщо Ви віддаєте перевагу купити путівку по телефону - телефонуйте до нас в офіс за номером +38 (044) 456 78 15. Ми запропонуємо Вам найкращу вартість на сьогоднішній день.

 

Як правило, щоб забронювати тур за найкращою ціною, потрібно це робити завчасно. Особливо, якщо в країну перебування потрібна віза - у Вас має бути достатньо часу на врегулювання всіх формальностей. Якщо Ви плануєте відпочинок з дитиною, заздалегідь подбайте про дійсний проїзний документ для нього.

Також, досить часто буває так, що за кілька днів до початку туру оголошується акція і ціна знижується. Таким чином, ті, у кого всі документи в порядку, можуть придбати гарячий тур і істотно заощадити.


Підписавшись на розсилку новин, Ви не пропустите гарячі тури і спецпропозиції, що допоможе забронювати відпочинок за вигідною ціною!


 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Каталог турів