ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Бронювання готелів онлайн без кредитної карти

Бронювання готелів в Україні і по всьому світу. Оплата будь-яким способом в гривнах!

Відстрочення платежу до настання штрафних санкцій готелю - бронюємо зараз, фіксуємо суму в гривнах,
платимо цю суму перед поїздкою незалежно від зміни курсу валют!
Увага! Забронювати готель за тарифом, що не повертається, можна тільки через наш офіс!

   

Готелі онлайн – економія коштів і часу

Бронювання готелів онлайн - самий зручний та швидкий спосіб знайти і забронювати готель за найнижчою ціною. На нашому сайті представлений модуль бронювання більш ніж 310 000 готелів по всьому світу:

 • готелі Україні
 • недорогі готелі в Росії
 • широкий вибір готелів у Європі
 • готелі Азії, Африки та Америки

Користуючись ним, Ви можете самостійно забронювати готель на потрібний Вам період, відповідний Вам за місцем розташування, вартості, категорії, наявності тих чи інших зручностей. Всі ціни є найнижчими в даний момент часу і включають спеціальні пропозиції, сезонні знижки та інші акційні тарифи.

Таким чином, онлайн бронювання номера в готелі забере у Вас зовсім небагато часу і дозволить забронювати потрібний Вам готель за найнижчою ціною.

Звертаємо Вашу увагу, що онлайн бронювання готелів не передбачає автоматичної візової підтримки «Атлас Тур». Тому перш, ніж забронювати готель онлайн в Європі, Азії, Африці, Америці і Австралії, проконсультуйтеся у нашого менеджера з візових питань.

Як забронювати готель онлайн

Бронювати готельна нашому сайті дуже просто. Вам необхідно виконати всього кілька кроків:

 • почніть вводити назву країни та міста і система сама запропонує Вам всі варіанти назв
 • заповніть всі вікна та натисніть Пошук; система запропонує Вам готелі відсортовані за ціною, назві або кількісті зірок в залежності від Вашого вибору
 • оберіть готель, який Вас цікавить, категорію номеру і тип харчування
 • уважно ознайомтеся з умовами бронювання та ануляції готелю
 • заповніть поля Ваших персональних даних
 • виберіть бажану форму оплати.

Після завершення бронювання готелю Ви побачите номер Вашого бронювання, зможете завантажити і роздрукувати деталі бронювання і рахунок на оплату.

Якщо результати пошуку готелів онлайн Вас не влаштовують - телефонуйте до нас в офіс! Ми підберемо для Вас готель за найнижчою ціною відповідно до Ваших побажань.

Як сплатити заброньований отель

Однією з переваг нашої системи бронювання є можливість забронювати готель онлайн без кредитної карти. Ми надаємо можливість сплатити бронь готелю будь-яким зручним для Вас способом в гривнях - готівкою, банківським переказом, кредитною картою в нашому офісі, а також за рахунком-фактурою, якщо Ви юридична особа. Після завершення бронювання готелю Ви можете завантажити та роздрукувати платіжний документ з усіма реквізитами або звернутися в наш офіс для оплати. Наш менеджер підкаже Вам, скільки часу у Вас є для здійснення платежу.

Для бажаючих оплатити готель онлайн кредитною карткою ми надаємо таку можливість через платіжний шлюз Portmone. При цьому ми не стягуємо ніяких додаткових оплат за банківську транзакцію - вартість заброньованого Вами готелю залишається незмінною.

Звертаємо Вашу увагу - перш, ніж оплатити заброньований номер в готелікредитною карткою онлайн, уважно прочитайте правила та умови бронювання цього конкретного готелю, особливо пункту, що стосується настання штрафних санкцій та умов ануляції бронювання.

Також нагадуємо, що доставка документів по Києву у нас безкоштовна!

 

2010-2024 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

 1. Главная
 2. Бронювання онлайн