ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Велика пригода на Шрі-Ланці

Корпоративний тур на Шрі-Ланку з відпочинком на морі

 

1й день

Прибуття в Коломбо , зустріч в аеропорту з російськомовним представником . Переїзд в Негомбо . Розміщення в готелі на узбережжі. Відпочинок. Ночівля.

 

2й день

Сніданок в готелі. Переїзд в Сігірію. По дорозі відвідування слонячого розплідника Пінавелла. Розплідник був заснований в 1975 році, сюди привозять слоненят, що залишилися без батьків. В даний момент в розпліднику близько 60 слонів. Кращий час відвідування розплідника - під час годування, коли Вам буде надана можливість побачити годування маленьких слоненят. Особливий атракціон - купання слонів у невеликій річці.

Сходження на левову скелю. Сігірія рок фортеця, заснована в V столітті н.е. на вершині скелі, є цитаделлю надзвичайної краси. У підніжжя гори розкинуті водні сади, далі розташовані рів і вал. Приблизно на половині шляху до вершини розташовані спіральні сходи, що ведуть до галереї чудесних фресок «Небесних дів». Вечеря і ночівля в готелі.

 

3й день

Сніданок в готелі. Екскурсія в Полоннаруву. Це один з центрів ланкійської культури, а також середньовічна столиця країни. До огляду туристам в Полоннаруве надане Стародавнє місто, яке можна порівняти з музеєм під відкритим небом, хоча на його території до цих пір в деяких місцях проводяться археологічні розкопки. Найбільше вражає уяву Кам'яний храм, де знаходяться чотири величезних статуї Будди, зображеного в різних позах. Після обіду відвідування національного парку Міннерія, в якому налічується близько 160 видів птахів, 9 видів амфібій, 25 видів риб і рептилій і більше 78 видів метеликів. Тут росте бамбук, і часто можна побачити диких слонів, оленів, леопардів і безліч рептилій - жаб і ящірок, серед яких є й рідкісні види. Вечеря і ночівля в готелі.

 

4й день

Сніданок. Виписка з готелю. Переїзд в місто Канді, по дорозі відвідування Золотого храму в Дамбулла, об'єкта всесвітньої спадщини. Комплекс складається з п'яти печер площею 2000 квадратних метрів. Ці печери містять більше 150 зображень Будди. Відвідування саду спецій у Матале, тут буде можливість побачити та придбати різні спеції, якими славиться Шрі-Ланка. У саду також продаються самі різні масла, маски, креми і аюрведичні препарати для лікування будь-яких недуг. Відвідування фабрики батіка.

Відвідування Храму Далада Малігава, де зберігається священний Зуб Будди. Увечері танцювальне шоу. Вечеря і ночівля в готелі.

 

5й день

Після сніданку оглядова екскурсія по місту Канді, останньої столиці ланкійських королів і об'єкта всесвітньої спадщини. У центрі міста розташовано штучне озеро, творіння останнього короля, побудоване в 1798 році. Відвідування Королівського ботанічного саду, що займає територію 147 акрів. Переїзд в Нувара Елія. По дорозі - відвідування чайної плантації, де виробляється найкращий у світі чай. Екскурсія і дегустація чаю. Оглядова екскурсія по місту Нувара Елія. Вечеря і ночівля в готелі.

 

6й день

Сніданок. Виписка з готелю. Переїзд на пляжний курорт.

 

7й день

Відпочинок на узбережжі.

 

8й день

Відпочинок на узбережжі.

 

9й день

Відпочинок на узбережжі.

 

10й день

Ранній трансфер в аеропорт і виліт з Коломбо.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
ДІЗНАЙСЯ ПЕРШИМ
Дізнавайтеся про акції і спецпропозиції першим. Підписуйтеся на розсилку!
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2021 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Велика пригода на Шрі-Ланці