ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Сафарі по джунглях Індії

Корпоративний тур до Індії

 

1й день

Приліт в Делі. Зустріч з представником в аеропорту. Трансфер в готель. Ночівля.

 

2й день

Сніданок. Екскурсія по основних пам'ятках Старого і Нового Делі: Джама Масжід - найбільша мечеть Індії, Червоний Форт - місце правління могольського імператора Шахджахана, Палац Президента і Будинок Парламенту, Індійські Ворота, сикхська Гурудвара Бангла Сахіб, комплекс Кутуб Мінар, храм Лотоса, що отримав свою назву через унікальної архітектурної форми у вигляді квітки. Трансфер в Джайпур - столицю Раджастана, розміщення в готелі. Ночівля.

 

3й день

Сніданок. Відвідування величного Форту Амбер XVI століття. Яскраво розцяцьковані слони в барвистих попонах допомагають дістатися на вершину пагорба до форту. Також можна піднятися до форту на джипі або пішки. Екскурсія по залах, палацах, холам і садам форту. Відвідування Міського палацу Джайпуру і його музеїв, а також Джантар Мантар - стародавньої обсерваторії під відкритим небом і Палацу Вітрів (Хава Махал) з незвичайною архітектурою. Знайомство з Джайпурськими ремеслами: виготовлення прикрас, барвистих тканин, килимів та ін., можна поспостерігати за роботою майстрів і зайнятися шопінгом. Увечері відвідування храму Бірла Мандір, де священики проводять вечірню церемонію Аарти. Ночівля.

 

4й день

Сніданок. Трансфер в Рантамбор - найпопулярніший заповідник Раджастана, який вважається кращим місцем для спостереження за тиграми в природних умовах їх проживання. Поселення в готель, відпочинок. Сафарі по джунглях у супроводі досвідченого натураліста. Парк простягається на площі 392 кв. км, в ньому мешкає велика кількість видів птахів і тварин серед яких, звичайно, Королівський індійський тигр. У парку можна побачити: індійського замбара, оленя, блакитного буйвола, газель чінкара, лангурів, дикого кабана, ведмедя-Губача, гієну, шакала, очеретяного кота, тигрів, леопардів, крокодилів і велику кількість строкатих птахів. Ночівля.

 

5й день

Сніданок. Трансфер в Агру. По дорозі екскурсія в Фатехпур Сікрі. Прибуття в Агру, реєстрація та відпочинок в готелі. Відвідування майстерень з інкрустації мармуру і занурення у світ місцевих сувенірів, що відображають багатство культури і традицій Агри. За бажанням - заворожуюча театральна вистава, що оповідає історію виникнення Тадж Махалу «Мохаббат де Тадж - Сага любові». Ночівля.

 

6й день

У 5:30 ранку екскурсія в Тадж Махал на сході сонця. Тадж Махал є екстравагантним символом любові Шахджахана до його улюбленої королеви Мумтаз Махал. Повернення в готель на сніданок. Відвідування Форту Агри з витонченими палацами і залами, прекрасними садами. Відвідування усипальниці Ітмад-ід-Даула, побудованої імператрицею Нур Джахан (дружиною Шахджахана) на згадку про її батька в 17 столітті. Ночівля.

 

7й день

Сніданок. Виписка з готелю, трансфер на залізничну станцію. Прибуття в середньовічне місто Орча. Реєстрація в готелі. Екскурсія по Орче з відвідуванням стародавніх палаців Джахангір Махал (17 століття) і Радж Махал з барвистими розписами на стінах, храмів району - Рам Раджа (тут знаходиться легендарна статуя, яка не побажала залишити королівський палац і палац став храмом), Чатурбхудж і Лакшмінараянан, а також Чхатрі (усипальниці) династії бунделі. Переїзд в Каджурахо - світову спадщина зі списку ЮНЕСКО, відоме своїми еротичними скульптурами. Реєстрація в готелі, відпочинок. За бажанням - знамените Танцювальне Шоу Каджурахо або Світло-музичне шоу Каджурахо в історичному комплексі храмів Каджурахо. Ночівля.

 

8й день

Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування храмового комплексу Каджурахо 11-12 століття, чиї стіни покриті складним різьбленням і скульптурою, художники якої, можливо, знайшли своє натхнення в стародавньому трактаті Камасутра. Переїзд в Національний парк Бандавгарх, відомий найбільшою щільністю проживання тигрів. Реєстрація в готелі. Ночівля.

 

9й день

Сніданок. Джип-сафарі по парку Бандавгарх. Ночівля.

 

10й день

Сніданок. Виписка з готелю. Переїзд в національний парк Канха. Цей заповідник послужив сценою для героїв книги «Мауглі» Кіплінга і відноситься до природного середовища проживання тигрів. Розташований на площі 2000 кв.м, цей парк також володіє просторими луками і саванами, ділянками, порослими густими бамбуковими заростями. Реєстрація в готелі та відпочинок. Сафарі по національному парку Канха. Ночівля.

 

11й день

Сніданок. Виписка з готелю і переїзд в Національний парк Пенчо. Реєстрація в готелі та відпочинок. Сафарі по Національному парку Пенчо. Ночівля.

 

12й день

Сніданок. Вранці - трансфер в аеропорт Нагпур, виліт в обраному напрямку.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
ДІЗНАЙСЯ ПЕРШИМ
Дізнавайтеся про акції і спецпропозиції першим. Підписуйтеся на розсилку!
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2021 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Сафарі по джунглях Індії