ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Гастрономічний винний тур по Франції

Корпоративний тур до Франції

 

1й день

Прибуття в Париж. Зустріч в аеропорту російськомовним координатором. Трансфер на автобусі категорії люкс до готелю. Розміщення в готелі в центрі Парижа. Вільний час для відпочинку. Трансфер на автобусі на набережну Сени з короткою оглядовою екскурсією по Парижу.

Вечеря групи на кораблику з прогулянкою по Сені під живу музику. Ночівля.

 

2й день

Сніданок. Виїзд в гастрономічний тур на автобусі. Долина Луари. Прибуття до замку Шамбор - зовнішній огляд замку з гідом. Прогулянка по парку на візках, запряжених кіньми. Аперитив-пікнік з Луарськими винами і делікатесами. Ралі по Луарськая сільцям до замку Блуа на старовинних автомобілях. Обід в гастрономічному ресторані. Після обіду - продовження ралі до замку Шенонсо, відвідування замку з гідом. Відвідування винного льоху, дегустація вина і урок від сомельє. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

 

3й день

Ранній підйом. Політ на повітряних кулях (по 5-10 чоловік на кожній кулі) над Долиною Луари. Сніданок (гаряча кава і круасани) у повітрі на висоті 1000 м. Виписка з готелю. Переїзд в Бургундію. Прибуття в місто Діжон - столицю Бургундських Герцогів. Обід в традиційному ресторані по дорозі. У меню бургундські делікатеси і вина. Після обіду - екскурсія містом Діжон з відвідуванням Палацу Бургундських Герцогів. Продовження маршруту по дорозі бургундських вин. Відвідування льоху. Відвідування господарства з виробництва виноградних равликів. Увечері прибуття в місто Бон. Розміщення в готелі, відпочинок. Вечеря в історичній частині міста Бон. Ночівля.

 

4й день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на Лазурний берег. Обід в традиційному провансальському ресторані, який знаменитий стравами, приготованими на основі трюфелів. Продовження маршруту по Провансу. Відвідування виноградників та дегустація вин в замку Sainte Roseline. Прибуття в Канни, розміщення в готелі. Відпочинок на пляжі. Увечері - вечеря в ресторані на пляжі, в меню - риба і провансальські делікатеси. Ночівля.

 

5й день

Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування музею-госпіталю у Боні, відвідування бонськіх погребів, дегустація вин. Від'їзд до Божоле. Дегустація в льохах Божоле. Обід в традиційному сільському ресторані. Продовження маршруту до села Шатонеф дю Пап, знамениті РОНСЬКІ виноградники. Дегустація вина і прогулянка по папському палацу. Вечеря і ночівля в Авіньйоні.

 

6й день

Сніданок. Трансфер в порт. Зустріч з командою, короткий брифінг, група ділиться на команди по 10 чоловік і займає місце на вітрильниках. Вітрильна регата з відкритим баром на борту, обідом, морськими розвагами: водний мотоцикл, купання, риболовля. Поїздка на Лерінскі острова з відвідуванням знаменитої фортеці, де тримали в ув'язненні в'язня «Залізна маска». Повернення в порт. Вечеря в прибережному ресторані вручення призів переможцям Регати. Ночівля.

 

7й день

Сніданок. До готелю під'їжджають колекційні американські лімузини. Поїздка на машинах по найкрасивіших місцях Лазурного узбережжя. Відвідування села художників Сен Поль де Ванс. Конкурс гри в петанк на головній площі міста. Обід в знаменитому ресторані «Золота голубка», де відомі художники (Пікассо, Матіс, Шагал та ін) розплачувалися з господарем своїми картинами. Продовження маршруту до самого «запашного» міста Франції - Грасс. Відвідування фабрики духів і виготовлення власних парфумів. Увечері - вечеря в гастрономічному ресторані в сільці Вальбон. Ночівля.

 

8й день

Сніданок. Вільний час для відпочинку на пляжі і шопінгу. Після обіду виїзд в Монако. Відвідування знаменитої сільця Езе. Прибуття Монако. Екскурсія по королівству, відвідування траси Формули 1 і Королівського Палацу. Вечеря в одному з найзнаменитіших ресторанів Монако. Після вечері для бажаючих - відвідування казино і дискотеки Джиммі's. Трансфер в готель. Ночівля.

 

9й день

Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Ніцци. Виліт в Київ.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
ДІЗНАЙСЯ ПЕРШИМ
Дізнавайтеся про акції і спецпропозиції першим. Підписуйтеся на розсилку!
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2021 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Гастрономічний винний тур по Франції