ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Дегустація вин півдня Греції і Санторіні

Винний тур в Грецію

 

1й день

Прибуття до Афін. Зустріч в аеропорту представником туристичної компанії. Трансфер в готель, поселення, нічліг.

2й день

Сніданок. Початок захоплюючої подорожі по виноробнях Греції. Ми почнемо нашу подорож з поїздки на Пелопоннес, де ви відчините для себе старовинні традиції виноробства в Греції.

По дорозі ми побачимо Коринфський канал, найбільший і знаменитий канал в Греції. Оглянемо Театр в Епідаврі. Це диво інженерної техніки славиться своєю акустикою, і навіть в наші дні може вважатися одним з кращих театрів під відкритим небом. Ви також побачите Храм бога медицини Асклепія. По дорозі ми відвідаємо Немею - місцевість, що відома подвигом Геракла, який убив дикого лева, що наводив жах на місцевих жителів. Немея також є найбільш важливим виноробним регіоном на півдні Греції з виробництва червоного вина. Дегустація вин в місцевому винному заводі. Від'їзд в Нафпліон - мальовниче приморське містечко зі знаменитим Венеціанським замком, розташованим в бухті - красива будівля і вишукана атмосфера. Ночівля в Нафпліоні.

3й день

Після сніданку ми вирушаємо в сторону Містери, відвідавши по дорозі місцевий винзавод. У Містері ви побачите руїни середньовічного міста, розташованого на схилах Тайгетськіх гір. Вид древніх руїн, вузькі вулички, старовинні церкви і монастирі перенесуть вас назад в часі, в славну епоху Візантійської імперії. Ночівля в Монемвасії.

4й день

Сьогодні ми відвідаємо Монемвасійську виноробню. Дегустація Мальвазійського вина. Це вино було широко відомо в усій Європі, у Франції воно називалося «Malvoisie», в Італії - «Malvasia», в Англії «Malmsey». Шекспір ​​згадував це вино в п'єсі «Річард III».

Прощання з чарівною фортецею Монемвасія і переїзд на середньовічний півострів Мані. Ночівля.

5й день

Після сніданку ми отримаємо задоволення від мальовничої дороги в древню Месіні. Античне місто Ітомі з акрополем було укріплене ще в 8 столітті до нашої ери. Його архітектура і пам'ятники приваблюють безліч археологів, також, як і краса Стародавньої Олімпії. По прибуттю, ми відвідаємо місцевий винний завод і продегустуємо місцеві вина, насолоджуючись красою навколишніх краєвидів. Ночівля в Олімпії.

6й день

Продовження подорожі по Олімпії. У давнину ці землі вважалися священними, тут в 776 році до нашої ери зародилися Олімпійські ігри. Ви побачите місця, де тренувалися спортсмени - спортивні комплекси і стадіони, де і проходили самі ігри. Ваш гід розповість про історію цієї неймовірної місцевості, а також про храми і Богів, яким поклонялися древні жителі і спортсмени. Після відвідин Олімпії ми попрямуємо в Патри, щоб відвідати місцевий винний завод і продегустувати відмінні вина цього регіону. Далі переїзд в Дельфи, загальногрецький релігійний центр з храмом і оракулом Аполлона. Переїзд на континентальну Грецію проходить по новому вражаючому підвісному мосту Ріон-Андіріон через Коринфську затоку. Ночівля в районі Дельфи.

7й день

Сніданок у готелі. Сьогодні вранці ми відвідаємо Святилище Аполлона, Стадіон і Храм, а також музей Дельфи, де зберігається понад 10000 артефактів, в тому числі знаменитий бронзовий Візник. Далі відвідаємо місцеву виноробню для дегустації вин. Переїзд в Афіни. Афіни - це динамічне і контрастне місто із жвавими вулицями, галасливими кафе, багатолюдними пішохідними вуличками і пам'ятками старовини. Ночівля в Афінах.

8й день

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.

 

За бажанням, тур можна продовжити.

 

8й день

Після сніданку, трансфер в порт, переїзд з Афін на Санторіні на катері. Поселення в готель на Санторіні на березі Егейського моря. Вільний час для прогулянки по місту Фіра, щоб звикнути до розслаблюючій атмосфери острова. Санторіні має найпрекрасніші заходи й захоплюючі дух пейзажі, це місце безумовно завоює ваше серце. Ночівля.

9й день

Після сніданку в готелі ми вирушаємо на екскурсію по острову, де ви побачите всі історичні пам'ятки і краси острова. Ми також відвідаємо Акротірі - розкопки на місці поселення Бронзового століття. Закінчиться екскурсія відвідуванням місцевої виноробні і дегустацією санторінських вин. Ночівля.

10й день

Після сніданку трансфер в порт, переїзд на катері назад в Пірей. З Пірея трансфер в аеропорт і виліт до Києва.



Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
ДІЗНАЙСЯ ПЕРШИМ
Дізнавайтеся про акції і спецпропозиції першим. Підписуйтеся на розсилку!
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2021 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Дегустація вин півдня Греції і Санторіні