ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Різноманітна Тоскана

Заохочувальний тур в Італію для співробітників вашої компанії

 

Ця програма продемонструє Вам різні можливості відпочинку в Тоскані. Кожен день буде іншим і несхожим на попередній.

 

1й день

Прибуття і розміщення в хорошому 3-зірковому готелі в районі Сієни. Вільний час і вечеря в готелі.

2й день

Сьогодні ми приїжджаємо в Ареццо. Головна його визначна пам'ятка - Пьяцца Гранде, де щорічно проходить традиційний лицарський турнір - «Giostra del Saracino». Ця історична реконструкція турнірів дуже популярна серед місцевих жителів, які беруть у ній участь, переодягаючись у старовинні наряди і костюми.

У другій половині дня ми відвідаємо Кортону. Це невелике, але дуже гарне місто, розташоване між Сієною і Гроссето. Оглянемо церкву Сан-Франческо або Етруський музей.

3й день

Сьогодні ми весь день будемо насолоджуватися у Термах Сан-Джованні, розташованих в містечку Раполано-Терме, де температура води з природних джерел дорівнює 39 градусам. У цих термах ви можете провести різні інгаляційні та фізіотерапевтичні процедури, масажі або косметичні процедури.

4й день

Сьогодні ми відвідаємо природний парк району Маремма. Найкращий спосіб оглянути весь парк - прогулянка до моря в возі, запряженому кіньми. Під час поїздки ви зможете побачити деяких з найвідоміших в Тоскані видів тварин, таких як дикий кабан, лисиця або маремські корови.

У другій половині дня ви відвідаєте місцеві ферми, де зможете продегустувати і купити місцеві делікатеси. Вечеря в дуже затишному ресторанчику в Альберезе, з типовим тосканським меню.

5й день

Сніданок. Виліт додому.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
ДІЗНАЙСЯ ПЕРШИМ
Дізнавайтеся про акції і спецпропозиції першим. Підписуйтеся на розсилку!
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2021 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Різноманітна Тоскана