ENG | РУС
+38 050
456-78-15
+38 044

Інсентив тур - Момідзі - червоні клени

Корпоративний тур до Японії

 

Одним з найпрекрасніших періодів для відвідування Японії є осінь, а саме - період червоних кленів «Момідзі», які нарівні з весняною сакурою є головним предметом милування японців.

 

1й день

Прибуття в Токіо. Зустріч з гідом в залі прильоту. Трансфер в Токіо на персональному автобусі.

Відвідування курорту термальних джерел «Онсен». Обід. Поселення в готель (14:00-15:00). Відпочинок. Вільний час.

 

2й день

Сніданок в готелі. Оглядова екскурсія по Токіо з відвідуванням: будівлі Токійської мерії та оглядового майданчика, розташованого на 45 поверсі будівлі, району Асакуса (храм Сенсит-дзі і торгова вуличка Накамісе), саду Хамарикю з чаюванням в чайному будиночку; району Гіндза - одного з найбільш розкішних торгових районів світу, площі Імператорського палацу Токіо - офіційної резиденції Імператора Японії, круїз по річці Суміда на річковому трамвайчику. Обід під час екскурсії. Повернення в готель. Відпочинок, вільний час.

 

3й день

Сніданок в готелі. Виїзна екскурсія в національний парк Фудзі Хаконе на персональному автобусі з відвідуванням: «Долини великого кипіння » Овакудані, де буде можливість спостерігати вулканічну активність і покуштувати знамениті «чорні яйця», що продовжують життя на 7 років; прогулянка по канатній дорозі над долиною Овакудані; круїз на кораблі по гірському озеру Асі; середньовічної застави «Секісе». Обід. Повернення в готель Токіо. Відпочинок, вільний час.

Сніданок в готелі і здача номера. Трансфер на персональному автобусі в супроводі російськомовного асистента на залізничну станцію Токіо. Переїзд в Кіото на «поїзді-пулі» Сінкансен. Зустріч з російськомовним гідом у вагона поїзда.

 

4й день

Сніданок в готелі і здача номера. Трансфер на персональному автобусі в супроводі російськомовного асистента на залізничну станцію Токіо. Переїзд в Кіото на «поїзді-пулі» Сінкансен. Зустріч з російськомовним гідом у вагона поїзда. Оглядова екскурсія по Кіото на персональному автобусі з відвідуванням: храму Реандзі, відомого своїм садом 15-ти каменів: з якої точки не подивитися - погляду відкриється лише 14 каменів (а не 15); Золотого павільйону - храму Кінкакудзі; буддистського храмового комплексу Кіемідзудера. Він знаходиться на мальовничому схилі гори. Храм називається так по водоспаду всередині комплексу. Це храмовий ансамбл , куди входить безліч будівель - молитовний зал, пагода, основний храм, де виставлено головне божество - богиня Каннон, навіс для дзвони, приміщення, де зберігаються сутри, стійло для коней і т.д. Весь комплекс є національним культурним надбанням Японії. Огляд замку Нидзе - родовий резиденції сьогунів клану Токугава; району проживання і роботи гейш-Гіон. Обід під час екскурсії. Поселення в готель Кіото. Відпочинок.

 

5й день

Сніданок в готелі і здача номера. Зустріч з російськомовним гідом в холі готелю. Переїзд в місто Нара на персональному автобусі. Оглядова екскурсія по Нара з відвідуванням: храмового комплексу Тодайдзи, зведеного в VII столітті, в часи, коли Нара була столицею Японії; бронзової статуї Будди Дайніті, що є найбільшою в Японії і однією з найбільших у світі; парку Нара, де проживають більше 1000 ручних оленів, яких можна погодувати сухариками, що продаються біля входу в парк. Переїзд на персональному автобусі в місто Осака. Відвідування замку Осака - одного з найвідоміших самурайських замків Японії. Переїзд на персональному автобусі на залізничну станцію Син-Осака. Переїзд в Токіо на «поїзді-пулі» Сінкансен. Прибуття в Токіо. Зустріч з російськомовним асистентом на пероні біля вагона поїзда. Трансфер на персональному автобусі в готель. Поселення в готель. Відпочинок .

 

6й день.

Сніданок в готелі. Вільний час або замовлення додаткових екскурсій.

 

7й день

Сніданок і виписка з готелю. Зустріч з російськомовним асистентом в холі готелю. Трансфер на персональному автобусі в аеропорт.Вартість програми розраховується індивідуально. Для отримання детальної інформації з питань, пов'язаних з організацією інсентив туру, Ви можете зателефонувати за номером +38(044) 456 78 15.
ДІЗНАЙСЯ ПЕРШИМ
Дізнавайтеся про акції і спецпропозиції першим. Підписуйтеся на розсилку!
Швидкий запит

Усі поля обов'язкові для заповнення

Кількість осіб

Початок туру з

по

Контактна особа

Телефон або E-mail

   Додати коментар


 

2010-2021 All rights reserved
Дизайн сайту Republique
Розроблено в MCG

  1. Главная
  2. Інсентив програми
  3. >
  4. Момідзі - червоні клени